GALLERIES
    GO BACK
    TO MENU
    ZDJĘCIA ŚLUBNE WARSZAWA
    OFERTA

    Ślub jest przeżyciem duchowym i towarzyskim, a zdjęcia są jego najtrwalszą pamiątką. Jeśli nie będą one wspaniałe, nigdy nie będziecie mogli tego zmienić. Dlatego przygotowując się do ślubu warto myśleć o dobrych zdjęciach jak o cennej inwestycji, a nie jak o kolejnej konieczności ślubnej.

    PODSTAWOWA OFERTA
    • do 12h mojej pracy (przygotowania, ceremonia, przyjęcie, plener w dniu ślubu)
    • 400 zdjęć na pendrive
    • slideshow
    • galeria internetowa
    • 80 zdjęć w albumie ułożonych w historię
    • fotoalbum 20×20
    DODATKI
    • sesja narzeczeńska
    • plener ślubny innego dnia
    • dodatkowe albumy ślubne
    • odbitki
    MÓJ STYL

    Pod względem wyglądu moich zdjęć dostarczam zarówno kolory, jak i czerń i biel (zazwyczaj około 20-30% dostarczonych zdjęć ślubnych jest czarno-białych). Edycja zdjęć będzie bezpośrednio związana z energią dnia. Dzień ślubu niesie za sobą śmiech i dobrą zabawę, ale zawiera też momenty ciche, intymne i delikatne. Chcę, aby zdjęcia ukazały ten klimat.

    PYTANIA I ODPOWIEDZI
    Czy masz pozwolenie na fotografowanie w kościele?

    Tak, mam legitymację uprawniającą mnie do fotografowaniach w budynkach sakralnych. Dodatkowo przed każdą uroczystością kontaktuję się z księdzem prowadzącym i z nim ustalam szczegóły, więc nie musisz się to martwić.

    Po jakim czasie otrzymamy nasze zdjęcia?

    Czas oczekiwania na zdjęcia i album wynosi 30 dni roboczych. W czasie 2-3 dni od ceremonii otrzymacie kilka podglądowych zdjęć. Następnie fotografie trafiają do galerii internetowej i fotoalbumu.

    Jak wygląda fotoalbum?

    Fotoalbum ma format 20×20 cm i składa się z 40 stron o grubości jak 2 sklejone odbitki. Album jest całkowicie wydrukowany. Nie wykonuję albumów tradycyjnych z wklejanymi odbitkami.

    Czy możemy zrezygnować z albumu i obniżyć koszty?

    Nie ma takiej możliwości. Album jest  integralną częścią oferty i otrzymujecie go jako gratis.

    Czy edytujesz wszystkie dostarczane zdjęcia?

    Tak, wszystkie otrzymane ode mnie zdjęcia są poddawane edycji. Nie oddaję surowych materiałów.

    Jak wygląda rezerwacja terminu i jaka jest procedura płatności?

    Aby sprawdzić dostępność terminu skontaktuj się ze mną przez formularz kontaktowy. Każdy termin jest rezerwowany dopiero po podpisaniu umowy i po wpłaceniu bezzwrotnego zadatku w wysokości 500zł. Pozostałą kwotę płacicie dopiero po obejrzeniu zdjęć w galerii internetowej. Dopiero po uregulowaniu należności drukuję albumy i dostarczam Wam pliki cyfrowe.

    MOJE PODEJŚCIE DO FOTOGRAFII ŚLUBNEJ

    Nie traktuj tego jak schemat, którym podążam na każdym ślubie, chcę Ci tylko nakreślić jak podchodzę do fotografowania Waszego dnia. Uwielbiam, kiedy pary odchodzą od scenariusza weselnego i tworzą dzień po swojemu.

    Uwielbiam fotografować śluby i chcę opowiedzieć Twój dzień możliwie jak najdokładniej, ale nie zrozum mnie źle. Nie chodzi o dokumentowanie wszystkiego w co wyceluję obiektywem, a o oddanie charakteru Waszego dnia, dlatego najczęściej fotografuję od przygotowań ślubnych do zabawy weselnej.

     

    Przygotowania

    W trakcie przygotowań, lubię po prostu przemieszczać się wśród otaczających Cię dziewczyn- więc nie czujesz się niezręcznie, gdy kręcę się po pokoju w milczeniu lub udzielam wskazówek, gdy tego potrzebujesz. Okazjonalnie sugeruję przejście w miejsce, w którym jest lepsze światło.

    Przez cały dzień będę tworzyła historię, w której znajdą się również zdjęcia z ujęciami sceny, zdjęcia z zewnętrznych budynków lub pokoi przed przybyciem gości, zdjęcia, które opowiadają więcej o historii tego dnia, o tym, jaka była pogoda, itp.

     Pierwsze spojrzenie

    W tym momencie pary decydują się na ‚pierwsze spojrzenie” i błogosławieństwo. To dobry czas na wykonanie kilku portretów i zdjęć z rodzicami. Do tego celu znajduję przyjazne miejsce, np. ogród, pobliski park lub hotelowy korytarz. Dzięki temu masz gwarancję, że nie umkną Ci zdjęcia z najbliższą rodziną.

    Ceremonia

    Niezależnie od tego na jaki ślub się decydujecie, Waszym kluczowym momentem jest ceremonia zaślubin i tam nie ma żadnych reguł, wyłapuję chwile, gesty, które wprowadzą życie do opowieść, ale nie odejmą magi tym momentom.

    Zdjęcia grupowe

    Wydaje mi się, że spędzam około 20 minut na zdjęciach weselnych, robię dwa świetne zdjęcia grupowe, indywidualne z każdym przyjacielem, ujęcie z przyjaciółmi i ujęcie partnera z przyjaciółmi. Te zdjęcia są podobne do zdjęć rodzinnych, są ponadczasowe i klasyczne, a połowa będzie świadoma obecności aparatu.

    Portrety

    Następnie spędzam około 30 minut na zdjęciach Waszej dwójki. Będziemy mieć jedno lub dwa ujęcia klasyczne, a reszta będzie bardziej interakcyjna. Zachęcam moje pary do przytulenia się i w pełni poświęcenia tego czasu dla samych siebie, ponieważ w całym dniu jest to jedyny moment spokojnego bycia razem. Staram się odczytywać wibracje każdej pary, aby wydobyć z Was emocje, relację między Wami. Czasami pary są bardziej skrępowane i oczekują większego ukierunkowania z mojej strony, a czasami nie muszę nic mówić, bo emocje pojawiają się same. Najlepszą moją radą dotyczącą tego typu zdjęć, jest Wasze dobre nastawienie i zrelaksowanie się.

    Zdjęcia formalne

    Ta forma zdjęć zazwyczaj przeradza się w formalne zdjęcia rodzinne, więc nikt nie czuje się osamotniony z powodu chwilowej, Waszej nieobecności. Zdjęcia rodzinne są ponadczasowe, piękne i równie ważne jak bardziej artystyczne ujęcia dnia. Szczerze mówiąc w Twojej ściennej galerii pojawi się najwięcej takich zdjęć.

    Toasty

    Początki przyjęcia to drobne toasty bliskich, rozmowy na świeżym powietrzu, mała czarna i przekąski. Szukam wtedy ciekawych chwil i emocji. Jeśli potrzebne są dodatkowe formalne zdjęcia z innymi grupami znajomych lub rodziną, jest to świetny czas, aby je wykonać.

    Podczas obiadu/kolacji bardzo chciałbym usiąść z gośćmi. Jest to kolejny moment, który pozwala mi się wmieszać i być w pełni częścią imprezy, a nie nieznajomą czyhającą w pobliżu. Kiedy jesz i ja jem (bo wątpię, byś chciała mieć zdjęcia, gdy jesz!). Jeśli podczas posiłku są przemówienia, cicho poruszam się, aby uzyskać zdjęcia rozmówcy i twoich reakcji, a także reakcje rodziny.

    Zabawa

    A potem czas zabawy! Uwielbiam wracać na parkiet w poszukiwaniu epickich ujęć tanecznych! Zwykle przebywam przez 4-5 h imprezy i uwielbiam, gdy para zostaje na parkiecie co najmniej na jednej szybkiej piosence po pierwszym tańcu.

    Napisz do mnie!

    Opowiedz mi o Was i Waszych planach.