GO BACK
    TO MENU

    Wesele w plenerze

    Spokojna 15 Warszawa

    Każdy ślub to wyzwanie zarówno dla par, które chcą, aby ten dzień był idealny, jak i dla mnie-fotografa, bo chcę idealnie odzwierciedlić uczucia i atmosferę towarzyszącą ludziom w tak szczególnym dniu.

    Iwona i Artur na co dzień mieszkają w Norwegi, więc organizacja ślubu na odległość była wyzwaniem, jednak udało im się wszystko wspaniale zorganizować i zaprosić gości zarówno z Polski jak i Norwegii.

    W dniu ślubu nie było typowego weselnego tempa, dzięki czemu udało się wygospodarować czas na sesję w hotelowym pokoju. I choć na samą sesję w dniu ślubu nie mieliśmy zbyt wiele czasu wszystko przebiegało na totalnym luzie. Myślę, że to za zasługa sesji narzeczeńskiej, która miała miejsce kilka miesięcy przed ślubem.

    Garść szczegółów:

    Wieczną miłość Iwona i Artur przysięgali w rodzinnej parafii Iwony, zaś plenerowe wesele odbyło się w Spokojnej 15. Wspaniałe miejsce dla Par pragnących spędzić swój dzień w lekko industrialnej przestrzeni, ale bez rezygnacji z zieleni. Iwona i Artur wybrali to miejsce, bo ten dzień chcieli przeżyć w atmosferze luzu i swobody, udało im się.

    Okrągłe stoły pod namiotem przyozdobiła Ilona, która zadbała również o wiązankę Panny Młodej. Piękne bukiety idealnie pasowały do ślubu w stylu garden party. Ogródkowa strefa relaksu z leżakami i drinkami z parasolką cieszyła się dużym powodzeniem, a dla spragnionych tańców DJ grał największe hity, przy których biodra chodziły same.

    Kilka słów od Iwony i Artura:

    „Super współpraca, naprawdę cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na Monikę. Potrafi uchwycić chwilę, podczas naszego wesela była zawsze tam, gdzie coś się działo i powinna być. Nawet goście zwrócili nam uwagę, że nasza Pani fotograf jest bardzo zaangażowana. Poza tym pomogła nam się wyluzować tuż przed samym ślubem jak dopadła mnie panika.”

    Zdjęcia opowiedzą Wam resztę. Dziękuję wszystkim za ten wspólny czas

    wesele plenerowe spokojna 15 warszawa- fotograf ślubny sesja w hotelu wesele plenerowe spokojna 15 warszawa- fotograf ślubny sesja w hotelu wesele plenerowe spokojna 15 warszawa- fotograf ślubny sesja w hotelu wesele plenerowe spokojna 15 warszawa- plener ślubny w dniu ślubu wesele w plenerze spokojna 15 warszawa- fotograf ślubny warszawa

    Też możesz takie mieć

    Odezwę się do Ciebie w ciągu 24h

    0 COMMENTS

    Leave a Comment

    Your email address will not be published. Required fields marked *

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.