WARSZTATY JOGI Z SIMPLIFE W WARSZAWIE

Popularność jogi szybko rośnie.  Dzieje się tak za sprawą mediów, które głoszą, że joga pozwala powstrzymać czas. Przyznam, że i na mnie działają takie hasła. Kto by nie chciał zachować młodości i witalności na długie lata?! Joga relaksuje, pomaga w różnych schorzeniach, uelastycznia ciało, napina skórę i przede wszystkim sprawia, że częściej się uśmiechamy. Jak wszystko w świecie tak i joga ma swoich zwolenników i przeciwników.
Jedni traktują ją jako kolejną lub jedyną formę ruchu, której poświęcają czas kilka razy w tygodniu, drudzy uważają jogę za bratanie się ze złym duchem.

Od dłuższego czasu sama fascynuję się jogą. Choć nadal jest to bierne zainteresowanie, ciekawią mnie prowadzone badania na temat jej skuteczności w walce ze zdrowiem. Za mną jest kilkanaście filmików na youtubie, w tym jedna próba położenia rąk na macie. Pozwoliło mi to sprawdzić czy taka forma ruchu byłaby odpowiednia dla mnie. Na pewno uczy skupienia, a to dobry argument dla moich wiecznie rozbieganych myśli.

Poszukując praktyków jogi trafiłam na instagramowe konto simplife.pl, na którym Natalia poszukiwała fotografa na swoje warsztaty. Tak tez mogłam sprawdzić jak takie zajęcia wyglądają na żywo i czy nie będzie mi wstyd pojawić się w szortach na tego typu zajęciach. Moje myślenie okazało się błędne. Warsztaty były kameralne, tak jak zajęcia w szkołach jogi. Dziewczyny prezentowały różny poziom i nikt nikogo nie wyśmiewał. Skupione na swoim ciele z ogromną gracją pokonywały własne ograniczenia. 60 minut spędzone w sympatycznej atmosferze było dobrym zwieńczenie tygodnia pracy.

Poniżej możecie zobaczyć efekty “mojej jogi”- przybierając mniej zgrabne pozycje niż dziewczyny stworzyłam relacje z warsztatów Natalii. A jeśli jest Wam bliskie slow life, joga lub szukacie przyjemnej lektury, na któryś z wieczorów, zajrzyjcie na bloga simlife.pl . Ja już nadrabiam zaległości w blogosferze.

takmagicznie-joga-z-simplife-1 takmagicznie-joga-z-simplife-2 takmagicznie-joga-z-simplife-3 takmagicznie-joga-z-simplife-4 takmagicznie-joga-z-simplife-5 takmagicznie-joga-z-simplife-6 takmagicznie-joga-z-simplife-7 takmagicznie-joga-z-simplife-8 takmagicznie-joga-z-simplife-9 takmagicznie-joga-z-simplife-10 takmagicznie-joga-z-simplife-11 takmagicznie-joga-z-simplife-12 takmagicznie-joga-z-simplife-13 takmagicznie-joga-z-simplife-14 takmagicznie-joga-z-simplife-15 takmagicznie-joga-z-simplife-16 takmagicznie-joga-z-simplife-17 takmagicznie-joga-z-simplife-18 takmagicznie-joga-z-simplife-20 takmagicznie-joga-z-simplife-21 takmagicznie-joga-z-simplife-22 takmagicznie-joga-z-simplife-23 takmagicznie-joga-z-simplife-24 takmagicznie-joga-z-simplife-25 takmagicznie-joga-z-simplife-26 takmagicznie-joga-z-simplife-27 takmagicznie-joga-z-simplife-28
takmagicznie-joga-z-simplife-29 takmagicznie-joga-z-simplife-30 takmagicznie-joga-z-simplife-31 takmagicznie-joga-z-simplife-32 takmagicznie-joga-z-simplife-33 takmagicznie-joga-z-simplife-34 takmagicznie-joga-z-simplife-35 takmagicznie-joga-z-simplife-36 takmagicznie-joga-z-simplife-37 takmagicznie-joga-z-simplife-38 takmagicznie-joga-z-simplife-39 takmagicznie-joga-z-simplife-40 takmagicznie-joga-z-simplife-41 takmagicznie-joga-z-simplife-42 takmagicznie-joga-z-simplife-43 takmagicznie-joga-z-simplife-44 takmagicznie-joga-z-simplife-45 takmagicznie-joga-z-simplife-46 takmagicznie-joga-z-simplife-47 takmagicznie-joga-z-simplife-48 takmagicznie-joga-z-simplife-49 takmagicznie-joga-z-simplife-50 takmagicznie-joga-z-simplife-51

takmagicznie-joga-z-simplife-52

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zechcesz pokazać te zdjęcia swoim znajomym lub/i w komentarzu podzielisz się swoją opinią. A jeśli byłaś jedną z uczestniczek i chciałabyś otrzymać powyższe zdjęcia, zapraszam Cię do kontaktu

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.