GO BACK
    TO MENU

    Świąteczna sesja w domu

    Kasia & Sebastian

    Świąteczna sesja w domu to świetna sprawa i dla Was i dla Waszych bliskich. Zachowujecie swoje wspomnienia i dzielicie się nimi w postacie pięknych odbitek <3

    Święta to magiczny czas. Nawet Ci, którzy nie przepadają za świętami w jakimś stopniu ulegają świątecznej otoczce. Tego wszystkiego jest tak dużo, że nie sposób przejść obojętnie.

    W tym przedświątecznym okresie wiele rzeczy wykonujecie razem. Robicie zakupy, przygotowujecie prezenty, pieczenie świąteczne pierniki, stroicie mieszkanie… Są to rutynowe czynności wykonywane co roku. Zawsze dostarczają mnóstwa radości i mimo, że te wspólne momenty nie są wzniosłe, nie są też najważniejszymi momentami w Waszym życiu, zawsze są Wasze, więc warto je zachowywać nie tylko w pamięci, ale i na odbitce.

    Na taką świąteczną sesję w domu zdecydowali się Kasia i Sebastian. Naturalni, uśmiechnięci i zakochani w sobie po uszy spędzili ze mną pół dnia. Czas minął bardzo szybko i nie był stratą ani dla mnie, ani dla nich. Aromatyczna herbata, dużo śmiechu, dużo rozmów o sprawach ważniejszych i tych mniej ważnych. Cudowny czas, aż żal było się rozstawać.

    Mimo, że pogoda nie zapewniła nam śniegu, który jest taką wisienką na torcie w tym świątecznym czasie, to świąteczna sesja w domu wyszła nam idealnie. Sami zobaczcie.

     

    Też możesz takie mieć

    Odezwę się do Ciebie w ciągu 24h

    o jeny! jak cudownie się ogląda <3 jeszcze raz dziękujemy <3

    Cała przyjemność po mojej stronie 🙂

    Leave a Comment

    Your email address will not be published. Required fields marked *

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.