Świąteczna sesja w domu

Kasia & Sebastian

Świąteczna sesja w domu to świetna sprawa i dla Was i dla Waszych bliskich. Zachowujecie swoje wspomnienia i dzielicie się nimi w postacie pięknych odbitek <3

Święta to magiczny czas. Nawet Ci, którzy nie przepadają za świętami w jakimś stopniu ulegają świątecznej otoczce. Tego wszystkiego jest tak dużo, że nie sposób przejść obojętnie.

W tym przedświątecznym okresie wiele rzeczy wykonujecie razem. Robicie zakupy, przygotowujecie prezenty, pieczenie świąteczne pierniki, stroicie mieszkanie… Są to rutynowe czynności wykonywane co roku. Zawsze dostarczają mnóstwa radości i mimo, że te wspólne momenty nie są wzniosłe, nie są też najważniejszymi momentami w Waszym życiu, zawsze są Wasze, więc warto je zachowywać nie tylko w pamięci, ale i na odbitce.

Na taką świąteczną sesję w domu zdecydowali się Kasia i Sebastian. Naturalni, uśmiechnięci i zakochani w sobie po uszy spędzili ze mną pół dnia. Czas minął bardzo szybko i nie był stratą ani dla mnie, ani dla nich. Aromatyczna herbata, dużo śmiechu, dużo rozmów o sprawach ważniejszych i tych mniej ważnych. Cudowny czas, aż żal było się rozstawać.

Mimo, że pogoda nie zapewniła nam śniegu, który jest taką wisienką na torcie w tym świątecznym czasie, to świąteczna sesja w domu wyszła nam idealnie. Sami zobaczcie.

ŚWIĄTECZNA SESJA W DOMU WARSZAWA 1 ŚWIĄTECZNA SESJA W DOMU WARSZAWA 2 ŚWIĄTECZNA SESJA W DOMU WARSZAWA 3 ŚWIĄTECZNA SESJA W DOMU WARSZAWA 4 ŚWIĄTECZNA SESJA W DOMU WARSZAWA 5 ŚWIĄTECZNA SESJA W DOMU WARSZAWA 6 ŚWIĄTECZNA SESJA W DOMU WARSZAWA 7ŚWIĄTECZNA SESJA W DOMU WARSZAWA 8ŚWIĄTECZNA SESJA W DOMU WARSZAWA 9ŚWIĄTECZNA SESJA W DOMU WARSZAWA 10ŚWIĄTECZNA SESJA W DOMU WARSZAWA 11