Ślub na dachu w Warszawie

W niepewnych czasach, jedno pozostaje niezmienne – MIŁOŚĆ. A tam, gdzie pojawiają się ograniczenia, uruchamia się kreatywność. Bo czy w czasie pandemii musimy rezygnować z niezapomnianych przeżyć, ze wspaniałego dnia ślubu? Po części na pewno tak, ale w dalszym ciągu możemy uczynić te dzień niezapomnianym. Organizując ślub w niebanalnym miejscu, z pięknymi dekoracjami i widokiem na miasto, gdzie najprawdopodobniej się poznaliście i spędziliście mnóstwo niezapomnianych chwil.

sesja plenerowa w mieście
suknia ślubna warszawa- rękawy falbanki

STYLOWA PANNA MŁODA

Niezwykły ślub zaczyna się od niezapomnianej sukni. Kate inspirowało miasto. Jego energia i swoboda. Faktury i światła. Wybór padł na suknię projektu Agnieszki Chudej. Jest piękna w swej prostocie, ale nie nudna. Z romantyczną falbaną i delikatnymi rękawami. Idealna dla kobiety, która ceni sobie miejski luz. I celuje w niebanalne dodatki. Zrezygnowała z welonu, by podkreślić piękne, długie włosy. Aby utrzymać je w ryzach założyła opaskę. Tekstura miętowego aksamitu dodała odrobiny ekstrawagancji. 

Ślub na dachu w Warszawie 1
ślub w czasie covidu

MIEJSKIE MOMENTY

Życie ociepla surowość miasta. Śmiech, miłosne szepty… W Warszawie jest coś, czego nie potrafię do końca określić. Kierując się na ulice w centrum Warszawy, chciałam uchwycić ten smak koloru i ostrości, które sprawiają, że obszar ten jest wyjątkowy.

miejski ślub warszawa
ślub w czasie covidu
Ślub na dachu w Warszawie 2
dekoracje ślubne konstancin
dekoracje konstancin

ŚLUB W KOLORACH LATA

Przypomnij sobie ciepły wieczór. Gdy słońce zostawia złote ślady na budynkach. Powietrze pachnie cukrową watą. A podniebienie przyjemnie łaskoczą chłodne bąbelki. Właśnie takich kolorów użyła wedding planerka Magda. Ciepła paleta załagodziła wyrazisty, zimny charakter przestrzeni i przywołała uczucie letniej zabawy.

slub na dachu w warszawie
wiązanka ślubna warszawa
ślub na dachu w warszawie

ŚLUB NA DACHU W WARSZAWIE

Ta dzień była fantastyczną okazją, aby zachwycić się miastem z innej perspektywy. Z tymi wszystkimi szczegółami, które docenią panny młode o romantycznej wrażliwości.

Przezroczyste krzesła, kryształowa zastawa współgrały z panoramą miasta. Zachwycały formą niczym szklane budynki mieniące się w słońcu. Obręcz ozdobiona kwiatami i jedwabnym szalem stała się niesamowitym akcentem surowego dachu.

ślub na dachu w warszawie
ślub na dachu w warszawie
ślub na dachu w warszawie
ślub na dachu w warszawie

KWIATY NA ŚLUB

Angielskie róże, anturium, perukowiec i storczyk razem łączą w sobie tradycyjny szyk i nowoczesny romantyzm. Wiele osób uważa, że ​​róże są przestarzałe, ale w takim połączeniu i układzie są czymś świeżym.

dach towarzyski
ślub na dachu w warszawie- dach towarzyski

(NIE)KLASYCZNY WYGLĄD PANA MŁODEGO

Ubranie Pana Młodego w białą koszulę i czarny garnitur z Zary wydawało się klasyczne. Sztyblety, przykrótkie nogawki i okulary zamiast krawata. Te szczegóły zamieniły całkowicie klasyczny wygląd w nowoczesny i modny. I przede wszystkim swobodny.

fotograf ślubny warszawa
ślub na dachu w warszawie- fotograf ślubny warszawa
fotografia ślubna warszawa
ślub na dachu w warszawie

Wspólnie opowiedzieliśmy historię, która jest zarówno ciepła, romantyczna, jak i energicznie nowoczesna.

Też możesz mieć takie zdjęcia

wypełnij formularz i poznaj ofertę zdjęć ślubnych

    Zapoznaliśmy się i akceptujemy politykę prywatności tak

    4 komentarze

    Dodaj komentarz

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.