sesja rodzinna w warszawie

SESJA RODZINNA W WARSZAWIE

Sesja rodzinna w Warszawie

połączona z sesją narzeczeńską

Śluby planujemy z miłości do drugiej osoby, z chęci założenia rodziny, z pragnienia poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji. Niekiedy kolejność jest odwrócona, a miłość potężniejsza, bo na świecie pojawia się mały człowiek, który kradnie serca wszystkich dookoła.

Podobnie stało się u Karoliny i Konrada, których świat wypełniła Michalina - pogodna dziewczynka, uwielbiająca piesze wędrówki w miejsca niedozwolone, zbierająca skarby świata i rozkoszująca się smakiem kamieni. To z tą trójką spędziłam jeden z majowych wieczorów na sesji narzeczeńskiej połączonej z sesją rodzinną. Zdjęcia miały trwać krótko, tak do trzydziestu minut, ale wyszło jak zawsze z takim towarzystwem. Spacer po dachu Centrum Nauki Kopernik i jego okolicach był przepełniony rozmową, śmiechem i gonitwą za Michaliną, która z każdego biegu czerpała ogromną satysfakcję.

Jak zawsze szukałam kontrastowego światła, które tym razem, za sprawą nadchodzącej burzy, pojawiło się tylko na chwilę. Dziś, więc bez mocniejszych kontrastów, ale jak zawsze z ciekawą perspektywą.

sesja rodzinna nad Wisłą w Warszawie - centrum nauki kopernik

sesja rodzinna nad Wisłą w Warszawie- zdjęcia dzieci

sesja rodzinna nad Wisłą w Warszawie- romantycznie na dachu Centrum Nauki Kopernik

sesja rodzinna nad Wisłą w Warszawie - córka z tatą

sesja rodzinna nad Wisłą w Warszawie - portret rodzinny

sesja rodzinna nad Wisłą w Warszawie - zdjęcia na dachu Centrum Nauki Kopernik

sesja rodzinna nad Wisłą w Warszawie - zdjęcia na dachu

sesja rodzinna nad Wisłą w Warszawie - sesja dziecięca

sesja rodzinna nad Wisłą w Warszawie - romantycznie nad Wisłą

sesja rodzinna nad Wisłą w Warszawie - fotografia rodzinna

sesja rodzinna nad Wisłą w Warszawie - sesja narzeczeńska fotograf Warszawa

sesja rodzinna nad Wisłą w Warszawie- sesja narzeczeńska nad Wisłą

sesja rodzinna nad Wisłą w Warszawie- fotografia rodzinna Warszawa

sesja rodzinna nad Wisłą w Warszawie - zdjęcia narzeczeńskie fotograf Warszawa

sesja rodzinna nad Wisłą w Warszawie- fotografia narzeczeńska Warszawa


sesja narzeczeńska park moczydło warszawa - romantycznie

SESJA NARZECZEŃSKA PARK MOCZYDŁO WARSZAWA

Sesja narzeczeńska Park Moczydło Warszawa

sesja narzeczeńska-sesja rodzinna

Dziś sesja narzeczeńska w Parku Moczydło w Warszawie z Agatą i Marcinem, których miłość zaskoczyła 4 lata temu. Patrząc na nich mam wrażenie, że motyle nadal buszuja w ich brzuchach, a w ich oczach można dostrzec iksry szczęścia. Poza sobą mają jeszcze jedno szczęście, wielką miłość, Leona. To urokliwy maluch z nieposkromioną energią. Tworzą świetną rodzinę pełną luzu, dystansu do siebie i otaczającego świata.

Jak każdy z utęsknieniem czekali na wiosnę, na jej ciepłe promienie, przyjemny wiatr i możliwość spędzania weekendów na łonie natury. I chociaż temperatura bywa kapryśna postanowiliśmy zaryzykować i sfotografować ich jako narzeczonych i jako rodziców. Jak się okazuje nie trzeba wybierać między sesją narzeczeńską, a sesją rodzinną. Udało się je świetnie połączyć.

Spacer po Parku Moczydło, zabawa z ostrym światłem, tak wybraliśmy się na zdjęcia prawie w samo południe, zaowocowała świetnymi zdjęciami. Kilka z nich właśnie Wam prezentuję.