GO BACK
    TO MENU

    Sesja poślubna na plaży | Warszawa

    zdjęcia w upalny dzień

    Ile razy zastanawiałaś się nad sesją zdjęciową latem? Ciepły wieczór, zapach wody i Wy, zakochani w sobie. Romantycznie. Czasami jednak jest zbyt upalnie, aby myśleć jeszcze o przytulaniu, zwłaszcza, że chętnie zdjęłoby się skórę, aby chociaż na chwilę było chłodniej. Razem z dzisiejszymi nowożeńcami znaleźliśmy na to sposób.

    To były spontaniczne zdjęcia. W leniwą i jakże upalną niedzielę otrzymałam telefon od Kasi, która była chwilę po swoim ślubie i wciąż przed plenerem ślubnym. Wpadła jednak na pomysł, aby swoje małżeństwo uhonorować naturalnymi zdjęciami na plaży i w strojach kąpielowych. Tak zwyczajnie, naturalnie, bo przecież mamy lato.

    W kilka minut spakowałam sprzęt i pojechałam na Warszawską plażę Poniatówkę. Do przewidzenia było, że nie tylko my zechcemy plażować, gdy z nieba leje się żar. Było to wyzwanie, aby sfotografować ich na osobności, intymnie i wciąż na plaży. Oni zajęli się sobą, a ja krążąc dookoła w kadrach izolowałam ich od otoczenia.

    Za to właśnie kocham Warszawę, że mimo wszędzie obecnych tłumów, w każdej przestrzeni można znaleźć kawałek miejsca dla siebie.

    sesja poślubna na plaży Warszawa - niebo sesja poślubna na plaży Warszawa- poniatowka sesja poślubna na plaży Warszawa- fotograf ślubny warszawa sesja poślubna na plaży Warszawa - sesja w strojach kąpielowych sesja poślubna na plaży Warszawa- romantyczna sesja narzeczeńska sesja poślubna na plaży Warszawa- fotografia ślubna wraszawa sesja poślubna na plaży Warszawa- fotograf na ślub sesja poślubna na plaży Warszawa- zdjęcia narzeczeńskie Warszawa-Wola sesja poślubna na plaży Warszawa- fotograf mokotów sesja poślubna na plaży Warszawa- rośliny sesja poślubna na plaży Warszawa- tatuaż pana młodego sesja poślubna na plaży Warszawa- męska sesja portretowa warszawa sesja poślubna na plaży Warszawa- fotograf ślubny warszawa

     

    Też możesz takie mieć

    Odezwę się do Ciebie w ciągu 24h

    Leave a Comment

    Your email address will not be published. Required fields marked *

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.