WIOSENNA SESJA PORTRETOWA W WARSZAWIE

PRZYWOŁUJEMY WIOSNĘ

Wszyscy czekają na wiosenne promienie słońca, które przyjemnie ogrzeją, dodadzą energii i popchnął do działania. Chcąc przyspieszyć tegoroczną wiosnę razem z Agnieszką wybrałyśmy się na spacer i przez chwilę udawałyśmy, że to już ten wiosenny czas, kiedy to zrzuca się ciepłe okrycia wierzchnie i radośnie kroczy zielonymi skwerami.

Kręcone włosy Agnieszki podążały za wiatrem, chusta wręcz sama otulały jeszcze nieprzyzwyczajone do lekkości ciało. Było spokojnie, przyjemnie i cicho.

Niestety tę zabawę trzeba było przyspieszyć, bo wspomniany wiatr zachowywał się jak szalony, a i Wisła co raz bardziej dzieliła się swoim chłodem. Mimo to tak krótka chwila pozwoliła nam poczuć wiosnę.

pierwszy dzień wiosnyrozkwitające pąkisesja portretowa warszawarustykalna sesja nad wisłąfotograf Warszawasesja portretowa WarszawaWIOSENNA SESJA PORTRETOWA W WARSZAWIE 1WIOSENNA SESJA PORTRETOWA W WARSZAWIE 2przyroda budzi się do życiafotografia portretowa Warszawaromantyczna sesja WarszawaWIOSENNA SESJA PORTRETOWA W WARSZAWIE 3WIOSENNA SESJA PORTRETOWA W WARSZAWIE 4wiosna 2017

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.