sesja poślubna na plaży Warszawa- fotografia ślubna wraszawa

SESJA POŚLUBNA NA PLAŻY WARSZAWA

Sesja poślubna na plaży | Warszawa

zdjęcia w upalny dzień

Ile razy zastanawiałaś się nad sesją zdjęciową latem? Ciepły wieczór, zapach wody i Wy, zakochani w sobie. Romantycznie. Czasami jednak jest zbyt upalnie, aby myśleć jeszcze o przytulaniu, zwłaszcza, że chętnie zdjęłoby się skórę, aby chociaż na chwilę było chłodniej. Razem z dzisiejszymi nowożeńcami znaleźliśmy na to sposób.

To były spontaniczne zdjęcia. W leniwą i jakże upalną niedzielę otrzymałam telefon od Kasi, która była chwilę po swoim ślubie i wciąż przed plenerem ślubnym. Wpadła jednak na pomysł, aby swoje małżeństwo uhonorować naturalnymi zdjęciami na plaży i w strojach kąpielowych. Tak zwyczajnie, naturalnie, bo przecież mamy lato.

W kilka minut spakowałam sprzęt i pojechałam na Warszawską plażę Poniatówkę. Do przewidzenia było, że nie tylko my zechcemy plażować, gdy z nieba leje się żar. Było to wyzwanie, aby sfotografować ich na osobności, intymnie i wciąż na plaży. Oni zajęli się sobą, a ja krążąc dookoła w kadrach izolowałam ich od otoczenia.

Za to właśnie kocham Warszawę, że mimo wszędzie obecnych tłumów, w każdej przestrzeni można znaleźć kawałek miejsca dla siebie.

sesja poślubna na plaży Warszawa - niebo sesja poślubna na plaży Warszawa- poniatowka sesja poślubna na plaży Warszawa- fotograf ślubny warszawa sesja poślubna na plaży Warszawa - sesja w strojach kąpielowych sesja poślubna na plaży Warszawa- romantyczna sesja narzeczeńska sesja poślubna na plaży Warszawa- fotografia ślubna wraszawa sesja poślubna na plaży Warszawa- fotograf na ślub sesja poślubna na plaży Warszawa- zdjęcia narzeczeńskie Warszawa-Wola sesja poślubna na plaży Warszawa- fotograf mokotów sesja poślubna na plaży Warszawa- rośliny sesja poślubna na plaży Warszawa- tatuaż pana młodego sesja poślubna na plaży Warszawa- męska sesja portretowa warszawa sesja poślubna na plaży Warszawa- fotograf ślubny warszawa

 


sesja narzeczeńska stare miasto warszawa- sesja w deszcz

SESJA NARZECZEŃSKA | STARE MIASTO WARSZAWA

Sesja narzeczeńska

na Starym Mieście w Warszawie

Za miesiąc jadę na Suwalszczyznę do Mileny i Krzyśka by razem z nimi świętować ich dzień, by udokumentować moment, w którym złożą sobie obietnicę miłości. Dziś przyjechali do mnie do Warszawy na miejską sesję narzeczeńska, trochę z obawą, ale ufnością, że otrzymają piękną pamiątkę.

Podobno Warszawę się kocha lub nienawidzi. Należę do tej pierwszej grupy, dlatego wędrówki nawet znanymi ścieżkami zachwycają mnie. Zawsze dostrzegam coś nowego, wcześniej nieodkrytego dla oka. Nie muszę jechać za miasto, by odszukać naturę, nie muszę biegać po łące, by otoczenie było piękne, nie muszę... w zasadzie nic nie muszę, bo wystarczycie Wy i przestrzeń, w której się aktualnie znajdujecie, aby zatrzymać chociaż odrobinę Was z czasu, kiedy stajecie przed moim obiektywem.

O tej porze roku każdy cieszy się niedzielnym słońcem, poobiednią sjestą na hamaku lub oddaje się innym przyjemnością. Słońce zapomniało dziś o Warszawie, a Milena i Krzysiek pojawili się lekko dygoczący, z lekko czerwonymi nosami, za to z uśmiechem na twarzy. Czuć było tę moc nie tylko od nich, ale i z nieba, bo pogoda przywitała nas ulewą. spotkanie od ulewy. Cierpliwie przeczekaliśmy największe strugi deszczu i  udaliśmy się w jedno z podwórek Starego Miasta. Cisza i minimalizm tamtego miejsca były jak pogodowy azyl. Przebieżki na rozgrzewkę zatrzymały uśmiech, a zmęczenie przerodziło się w romantyczne gesty i odrobinę bliskości.

Milena i Krzysiek są zwolennikami rustykalnego klimatu i mimo obaw Warszawski krajobraz nie pozbawił ich zdjęć poczucia przytulności, zieleni i spokoju, który odczuwają będąc ze sobą.

sesja narzeczeńska stare miasto wraszawa- fotograf ślubny sesja narzeczeńska stare miasto warszawa- fotografia ślubna sesja narzeczeńska stare miasto warszawa- romantyczna Warszawa sesja narzeczeńska stare miasto warszawa- piękne zdjęcia ślubne sesja narzeczeńska stare miasto warszawa- fotograf na ślub Warszawa sesja narzeczeńska stare miasto warszawa- zamek królewski warszawa sesja narzeczeńska stare miasto warszawa- zakochaj się w warszawie sesja narzeczeńska stare miasto warszawa- -fotograf ślubny warszawa sesja narzeczeńska stare miasto warszawa- reportaz ślubny wraszawa sesja narzeczeńska stare miasto warszawa- fotograf ślubny sesja narzeczeńska stare miasto warszawa- portret narzeczeński sesja narzeczeńska stare miasto warszawa- fotografia streetowa na narzeczeńska sesja narzeczeńska stare miasto warszawa- happy socks sesja narzeczeńska warszawa stare miasto- starówka warszawska fotograf ślubny sesja narzeczeńska stare miasto warszawa- sesja w deszcz sesja narzeczeńska stare miasto warszawa- fotograf na ślub Warszawa


sesja narzeczeńska w warszawie z piłka nożną

SESJA NARZECZEŃSKA NA PLAŻY

Sesja narzeczeńska na plaży

Warszawa - Ciszyca

Gorszy dzień, nic Ci się nie chce. Najchętniej zostałabyś w domu z dobrą książką i dobrą czekoladą. Nie, nawet tego Ci się nie chce, a tu znajomi zapraszają na imprezę. Z wielkimi oporami, po setnych namowach koleżanki wyruszasz, jeszcze nie zdając sobie sprawy, że drzwi, które za chwilę otworzysz to drzwi do przyszłości. I tak właśnie się dzieje, bo gdy otwierasz drzwi korytarzem przechodzi on. Jedna sekunda, o jedno bicie serca więcej niż zwykle i wiesz, ze z tym o to człowiekiem spędzisz resztę życia.

Nie wiem czy to Ci się przydarzy, na pewno nie zdarza się to każdemu i nie codziennie, ale są takie pary, których szczęście zrodziło się w jednej chwili. Ta bajkowa opowieść to historia Eweliny i Mateusza, z którymi spotkałam się na sesji narzeczeńskiej na plaży.

Ewelina i Mateusz to para z ogromnym dystansem do siebie, wyważenie i wspierający siebie nawzajem. Są szczęśliwi i chcą tym szczęściem dzielić się z innymi, dlatego też ta sesja to prezent dla ich rodziców. Zdjęcia oprawione w piękny album na pewno wywołają uśmiech na ich twarzach.

sesja narzeczeńska w warszawie na plaży
sesja narzeczeńska w warszawie - plaża ciszyca
sesja narzeczeńska w warszawie - romantycznie razem
sesja narzeczeńska w warszawie - pastelowe kolory
sesja narzeczeńska w warszawie- romanantyczne zdjęcia
sesja narzeczeńska w warszawie na plaży Zawady
sesja narzeczeńska w Warszawie- wyspy świderskie
sesja narzeczeńska w warszawie - fotograf ślubny warszawa
sesja narzeczeńska w warszawie na plaży - fotografia ślubna warszawa
sesja narzeczeńska w warszawie- wspólna pasja piłka nożna
sesja narzeczeńska w warszawie z piłka nożną
sesja narzeczenska w warszawie- dziewczyny kopią
sesja narzeczeńska w warszawie - prezent dla rodziców

sesja-narzeczenska-w-lazienkach-krolewskich-w-warszawie-fotograf slubny warszawa

SESJA NARZECZEŃSKA W ŁAZIENKACH KRÓLEWSKICH

Sesja narzeczeńska w Łazienkach Królewskich

w Warszawie

Nie wiem jak Was, ale mnie życie co chwilę zaskakuje. Zazwyczaj jest tak, że mam mnóstwo pomysłów, a moje procesy myślowe chyba nigdy nie ustają. Widzę obrazami, kreuję obrazy, dopowiadam historie widzianym zdarzeniom. Brzmi to trochę jakbym była na pograniczu wariactwa, ale zapewniam, że wszystko ze mną dobrze do momentu, gdy sięgam po aparat.

Wówczas wszystko co bym chciała, co miałam w planie odchodzi w zapomnienie, bo przed moim obiektywem stoją nie wyobrażenie, a autentyczni ludzie. Otwarci, zadowoleni z życia i z piękną historią. Jestem wtedy jak tropiciel emocji, miejsc i światła.

Z każdym kadrem zdobywamy swoje zaufanie. Rozmowa się rozwija, następuje zrozumienie, a po zdjęciach łączy nas wspólne doświadczenie. Tak się rodzi przyjaźń i właśnie o przyjaźni są dzisiejsze zdjęcia, o przyjaźni, która przerodziła się w miłość.

Martyna i Mateusz to para dobrych kumpli, którzy przez dwa lata przeżywali wspólne przygody. Chwila rozłąki zadziałała na nich jak magnez i sprawiła, że serce mocniej zabiło. Dziś są parą od 3 lat i nadal widziałam w nich prawdziwych przyjaciół. Dziś ta dwójka już wiem, że chce ze sobą spędzić resztę życia. Przed nimi piękny ślub i piękna przyszłość.

A przed Wami ich piękne zdjęcia.

Sesja narzeczeńska w Łazienkach Królewskich sesja-narzeczenska-w-lazienkach-krolewskich-w-warszawie-sesja narzeczeńska z balonem romantyczna sesja narzeczeńska w Łazienkach Królewskich sesja-narzeczenska-w-lazienkach-krolewskich-w-warszawie-egzotyczna sesja narzeczeńska w Warszawie sesja-narzeczenska-w-lazienkach-krolewskich-w-warszawie- romantyczna sesja we dwoje Łazienki Królewskie Warszawa piekne miejsce na sesje narzeczenska sesja-narzeczenska-w-lazienkach-krolewskich-w-warszawie-fotograf slubny warszawa sesja narzeczenska warszawa- zdjecia z drona

A jaki był Wasz początek? Co Was połączyło? Opowiedz mi o tym!


sesja rodzinna w warszawie

SESJA RODZINNA W WARSZAWIE

Sesja rodzinna w Warszawie

połączona z sesją narzeczeńską

Śluby planujemy z miłości do drugiej osoby, z chęci założenia rodziny, z pragnienia poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji. Niekiedy kolejność jest odwrócona, a miłość potężniejsza, bo na świecie pojawia się mały człowiek, który kradnie serca wszystkich dookoła.

Podobnie stało się u Karoliny i Konrada, których świat wypełniła Michalina - pogodna dziewczynka, uwielbiająca piesze wędrówki w miejsca niedozwolone, zbierająca skarby świata i rozkoszująca się smakiem kamieni. To z tą trójką spędziłam jeden z majowych wieczorów na sesji narzeczeńskiej połączonej z sesją rodzinną. Zdjęcia miały trwać krótko, tak do trzydziestu minut, ale wyszło jak zawsze z takim towarzystwem. Spacer po dachu Centrum Nauki Kopernik i jego okolicach był przepełniony rozmową, śmiechem i gonitwą za Michaliną, która z każdego biegu czerpała ogromną satysfakcję.

Jak zawsze szukałam kontrastowego światła, które tym razem, za sprawą nadchodzącej burzy, pojawiło się tylko na chwilę. Dziś, więc bez mocniejszych kontrastów, ale jak zawsze z ciekawą perspektywą.

sesja rodzinna nad Wisłą w Warszawie - centrum nauki kopernik

sesja rodzinna nad Wisłą w Warszawie- zdjęcia dzieci

sesja rodzinna nad Wisłą w Warszawie- romantycznie na dachu Centrum Nauki Kopernik

sesja rodzinna nad Wisłą w Warszawie - córka z tatą

sesja rodzinna nad Wisłą w Warszawie - portret rodzinny

sesja rodzinna nad Wisłą w Warszawie - zdjęcia na dachu Centrum Nauki Kopernik

sesja rodzinna nad Wisłą w Warszawie - zdjęcia na dachu

sesja rodzinna nad Wisłą w Warszawie - sesja dziecięca

sesja rodzinna nad Wisłą w Warszawie - romantycznie nad Wisłą

sesja rodzinna nad Wisłą w Warszawie - fotografia rodzinna

sesja rodzinna nad Wisłą w Warszawie - sesja narzeczeńska fotograf Warszawa

sesja rodzinna nad Wisłą w Warszawie- sesja narzeczeńska nad Wisłą

sesja rodzinna nad Wisłą w Warszawie- fotografia rodzinna Warszawa

sesja rodzinna nad Wisłą w Warszawie - zdjęcia narzeczeńskie fotograf Warszawa

sesja rodzinna nad Wisłą w Warszawie- fotografia narzeczeńska Warszawa


sesja narzeczeńska nad wisłą w warszawie-fotograf ślubny warszawa

SESJA NARZECZEŃSKA NAD WISŁĄ W WARSZAWIE

Czy potrzebujesz sesji narzeczeńskiej?

Sesja narzeczeńska nad Wisłą w Warszawie

Tak naprawdę do celebrowania swojej miłości nie potrzebujesz niczego, prócz siebie i swojego ukochanego. Chwile spędzone razem, radości, smutki, niesamowite przygody, to wszystko doprowadza Was do momentu, w którym pada magiczne tak! Każda para ma swoją historię. Dla Was może wydawać się ona pospolita, ale jest czymś cennym, a najbardziej docenią ją Wasze dzieci. Znasz jego spojrzenie, znasz jej uśmiech. Liczymy na to, że się nigdy nie zmienią, ale z pewnością dojrzeją razem z nami. Wasze dzieci będą znać już dojrzałych Was, czy nie chcielibyście pokazać im Was młodych, pełnych zapału i uczyć ich miłości na własnym przykładzie? Na pewno będziecie chcieli, dlatego fotografujcie się razem, naturalnie pokazując Wasze uczucia, bez pozowania, bez perfekcji, tak po prostu- Wy i wasze emocje, które ktoś uchwyci niepostrzeżenie. I właśnie to był powód mojego spotkania z Pauliną i Hubertem na sesji narzeczeńskiej nad Wisłą w Warszawie.

Paulina i Hubert pochodzą z małej miejscowości, tej samej miejscowości. Chodzili razem do szkoły. Wyjechali do Warszawy. Dostali się na tę samą uczelnię i dopiero kończąc studia zainteresowali się sobą nawzajem. Miło było posłuchać jak ciepło mówili o swojej relacji, która nie miała szans na zaistnienie w gimnazjum, bo jak twierdzi Hubert: "Ja miałem pryszcze, a Paulina słuchała techno".

To ciekawe, że czasami kilka dobrych lat wędrujemy z kimś obok nie mając pojęcia, że okaże się ona naszą miłością, co więcej, nie mamy nawet pojęcia, że ta osoba jest cały czas w pobliżu.

Spójrz na nich. Skromni, sympatyczni i wpatrzeni w siebie planują wspólną przyszłość.


SESJA NARZECZEŃSKA | BULWARY WIŚLANE 1

SESJA NARZECZEŃSKA | BULWARY WIŚLANE

Sesja narzeczeńska na Bulwarach Wiślanych


sesja narzeczeńska park moczydło warszawa - romantycznie

SESJA NARZECZEŃSKA PARK MOCZYDŁO WARSZAWA

Sesja narzeczeńska Park Moczydło Warszawa

sesja narzeczeńska-sesja rodzinna

Dziś sesja narzeczeńska w Parku Moczydło w Warszawie z Agatą i Marcinem, których miłość zaskoczyła 4 lata temu. Patrząc na nich mam wrażenie, że motyle nadal buszuja w ich brzuchach, a w ich oczach można dostrzec iksry szczęścia. Poza sobą mają jeszcze jedno szczęście, wielką miłość, Leona. To urokliwy maluch z nieposkromioną energią. Tworzą świetną rodzinę pełną luzu, dystansu do siebie i otaczającego świata.

Jak każdy z utęsknieniem czekali na wiosnę, na jej ciepłe promienie, przyjemny wiatr i możliwość spędzania weekendów na łonie natury. I chociaż temperatura bywa kapryśna postanowiliśmy zaryzykować i sfotografować ich jako narzeczonych i jako rodziców. Jak się okazuje nie trzeba wybierać między sesją narzeczeńską, a sesją rodzinną. Udało się je świetnie połączyć.

Spacer po Parku Moczydło, zabawa z ostrym światłem, tak wybraliśmy się na zdjęcia prawie w samo południe, zaowocowała świetnymi zdjęciami. Kilka z nich właśnie Wam prezentuję.


świąteczna sesja narzeczeńska na lodowisku - fotografia ślubna warszawa

ŚWIĄTECZNA SESJA NARZECZEŃSKA NA LODOWISKU WARSZAWA

Świąteczna sesja narzeczeńska na lodowisku

Z obawą dzwoniłam do Iwony, aby potwierdzić nasze spotkanie, bo nie zawsze wiatr, śnieg i minusowe temperatury zachęcają do wyjścia z domu. Miło się rozczarowałam słysząc, że dla nich to żaden problem i będą na lodowisku o umówionej godzinie.

Nie było jednak tak różowo, bo trafiliśmy na przerwę techniczną. Mimo to dobrze wykorzystaliśmy czas i udaliśmy się na spacer po Nowym Świecie. Obecne wszędzie lampki wprowadziły nas w świąteczny i romantyczny nastrój. Dzięki temu było znacznie cieplej.


SESJA NARZECZEŃSKA WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE 2

SESJA NARZECZEŃSKA WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE

Kama & Tom

Dwójka zakochanych w sobie przyjaciół oddała się w ręce grupie fotografów z LooksLikeFilm. Wędrowaliśmy z śródmieście w stronę mokotowa mijając niepozorne otoczenie służące nam za tło. Te zdjęcia to kolejny dowód na to, że nie trzeba jechać daleko, aby otworzyć się na siebie, pokazać prawdziwe uczucie i mieć wspaniałą pamiątkę na lata.