SESJA NARZECZEŃSKA WARSZAWA KABATY

Tosia & Piotr

to jedna z najsympatyczniejszych par, z którymi pracowałam. Chociaż nie była to sesja narzeczeńska bez problemu wyczuwałam miłość unoszącą się w powietrzu.

Tosia pogodna z wrodzonym wdziękiem. Piotr rozważny z inteligentnym żartem i choć z dystansem podchodził do “tego całego pozowania”, w roli modela spisywał się idealnie. I jak sam pisze:

(…)Moje nastawienie do sesji się zmieniło – na lepsze i myślę, że kiedyś jeszcze odbędę coś takiego. Również pozytywnie zaskoczony jestem tym, jak dużo różnego tła udało Ci się znaleźć na kabatach, które są w sumie tak blisko (czyli dobra sesja, bez wyjeżdżania za miasto :) )
Bardzo fajnie się z Tobą pracowało, było to takie spokojne i naturalne, co mega pomagało.
Jeszcze raz dzięki, było to fajne doświadczenie.
Ja też dziękuję za miłe popołudnie i cieszę się, że Tosia potrafiła namówić Piotra na zdjęcia w plenerze, bo właśnie dzięki temu powstały takie oto fotografie:
SESJA NARZECZEŃSKA WARSZAWA KABATY 1 SESJA NARZECZEŃSKA WARSZAWA KABATY 2 SESJA NARZECZEŃSKA WARSZAWA KABATY 3 SESJA NARZECZEŃSKA WARSZAWA KABATY 4 SESJA NARZECZEŃSKA WARSZAWA KABATY 5 SESJA NARZECZEŃSKA WARSZAWA KABATY 6 SESJA NARZECZEŃSKA WARSZAWA KABATY 7 SESJA NARZECZEŃSKA WARSZAWA KABATY 8 SESJA NARZECZEŃSKA WARSZAWA KABATY 9 SESJA NARZECZEŃSKA WARSZAWA KABATY 10 SESJA NARZECZEŃSKA WARSZAWA KABATY 11 SESJA NARZECZEŃSKA WARSZAWA KABATY 12 SESJA NARZECZEŃSKA WARSZAWA KABATY 13

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.