GO BACK
    TO MENU

    Sesja narzeczeńska na plaży

    Warszawa – Ciszyca

    Gorszy dzień, nic Ci się nie chce. Najchętniej zostałabyś w domu z dobrą książką i dobrą czekoladą. Nie, nawet tego Ci się nie chce, a tu znajomi zapraszają na imprezę. Z wielkimi oporami, po setnych namowach koleżanki wyruszasz, jeszcze nie zdając sobie sprawy, że drzwi, które za chwilę otworzysz to drzwi do przyszłości. I tak właśnie się dzieje, bo gdy otwierasz drzwi korytarzem przechodzi on. Jedna sekunda, o jedno bicie serca więcej niż zwykle i wiesz, ze z tym o to człowiekiem spędzisz resztę życia.

    Nie wiem czy to Ci się przydarzy, na pewno nie zdarza się to każdemu i nie codziennie, ale są takie pary, których szczęście zrodziło się w jednej chwili. Ta bajkowa opowieść to historia Eweliny i Mateusza, z którymi spotkałam się na sesji narzeczeńskiej na plaży.

    Ewelina i Mateusz to para z ogromnym dystansem do siebie, wyważenie i wspierający siebie nawzajem. Są szczęśliwi i chcą tym szczęściem dzielić się z innymi, dlatego też ta sesja to prezent dla ich rodziców. Zdjęcia oprawione w piękny album na pewno wywołają uśmiech na ich twarzach.

    sesja narzeczeńska w warszawie na plaży sesja narzeczeńska w warszawie - plaża ciszyca sesja narzeczeńska w warszawie - romantycznie razem sesja narzeczeńska w warszawie - pastelowe kolory sesja narzeczeńska w warszawie- romanantyczne zdjęcia sesja narzeczeńska w warszawie na plaży Zawady sesja narzeczeńska w Warszawie- wyspy świderskie sesja narzeczeńska w warszawie - fotograf ślubny warszawa sesja narzeczeńska w warszawie na plaży - fotografia ślubna warszawa sesja narzeczeńska w warszawie- wspólna pasja piłka nożna sesja narzeczeńska w warszawie z piłka nożną sesja narzeczenska w warszawie- dziewczyny kopią sesja narzeczeńska w warszawie - prezent dla rodziców

    Też możesz takie mieć

    Odezwę się do Ciebie w ciągu 24h

    0 COMMENTS

    Leave a Comment

    Your email address will not be published. Required fields marked *

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.