SESJA NARZECZEŃSKA W ŁAZIENKACH KRÓLEWSKICH

Sesja narzeczeńska w Łazienkach Królewskich

w Warszawie

Nie wiem jak Was, ale mnie życie co chwilę zaskakuje. Zazwyczaj jest tak, że mam mnóstwo pomysłów, a moje procesy myślowe chyba nigdy nie ustają. Widzę obrazami, kreuję obrazy, dopowiadam historie widzianym zdarzeniom. Brzmi to trochę jakbym była na pograniczu wariactwa, ale zapewniam, że wszystko ze mną dobrze do momentu, gdy sięgam po aparat.

Wówczas wszystko co bym chciała, co miałam w planie odchodzi w zapomnienie, bo przed moim obiektywem stoją nie wyobrażenie, a autentyczni ludzie. Otwarci, zadowoleni z życia i z piękną historią. Jestem wtedy jak tropiciel emocji, miejsc i światła.

Z każdym kadrem zdobywamy swoje zaufanie. Rozmowa się rozwija, następuje zrozumienie, a po zdjęciach łączy nas wspólne doświadczenie. Tak się rodzi przyjaźń i właśnie o przyjaźni są dzisiejsze zdjęcia, o przyjaźni, która przerodziła się w miłość.

Martyna i Mateusz to para dobrych kumpli, którzy przez dwa lata przeżywali wspólne przygody. Chwila rozłąki zadziałała na nich jak magnez i sprawiła, że serce mocniej zabiło. Dziś są parą od 3 lat i nadal widziałam w nich prawdziwych przyjaciół. Dziś ta dwójka już wiem, że chce ze sobą spędzić resztę życia. Przed nimi piękny ślub i piękna przyszłość.

A przed Wami ich piękne zdjęcia.

Sesja narzeczeńska w Łazienkach Królewskich sesja-narzeczenska-w-lazienkach-krolewskich-w-warszawie-sesja narzeczeńska z balonem romantyczna sesja narzeczeńska w Łazienkach Królewskich sesja-narzeczenska-w-lazienkach-krolewskich-w-warszawie-egzotyczna sesja narzeczeńska w Warszawie sesja-narzeczenska-w-lazienkach-krolewskich-w-warszawie- romantyczna sesja we dwoje Łazienki Królewskie Warszawa piekne miejsce na sesje narzeczenska sesja-narzeczenska-w-lazienkach-krolewskich-w-warszawie-fotograf slubny warszawa sesja narzeczenska warszawa- zdjecia z drona

A jaki był Wasz początek? Co Was połączyło? Opowiedz mi o tym!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.