SESJA NARZECZEŃSKA PARK MOCZYDŁO WARSZAWA

Sesja narzeczeńska Park Moczydło Warszawa

sesja narzeczeńska-sesja rodzinna

Dziś sesja narzeczeńska w Parku Moczydło w Warszawie z Agatą i Marcinem, których miłość zaskoczyła 4 lata temu. Patrząc na nich mam wrażenie, że motyle nadal buszuja w ich brzuchach, a w ich oczach można dostrzec iksry szczęścia. Poza sobą mają jeszcze jedno szczęście, wielką miłość, Leona. To urokliwy maluch z nieposkromioną energią. Tworzą świetną rodzinę pełną luzu, dystansu do siebie i otaczającego świata.

Jak każdy z utęsknieniem czekali na wiosnę, na jej ciepłe promienie, przyjemny wiatr i możliwość spędzania weekendów na łonie natury. I chociaż temperatura bywa kapryśna postanowiliśmy zaryzykować i sfotografować ich jako narzeczonych i jako rodziców. Jak się okazuje nie trzeba wybierać między sesją narzeczeńską, a sesją rodzinną. Udało się je świetnie połączyć.

Spacer po Parku Moczydło, zabawa z ostrym światłem, tak wybraliśmy się na zdjęcia prawie w samo południe, zaowocowała świetnymi zdjęciami. Kilka z nich właśnie Wam prezentuję.

SESJA NARZECZEŃSKA PARK MOCZYDŁO WARSZAWA 1 SESJA NARZECZEŃSKA PARK MOCZYDŁO WARSZAWA 2 SESJA NARZECZEŃSKA PARK MOCZYDŁO WARSZAWA 3 SESJA NARZECZEŃSKA PARK MOCZYDŁO WARSZAWA 4 SESJA NARZECZEŃSKA PARK MOCZYDŁO WARSZAWA 5 SESJA NARZECZEŃSKA PARK MOCZYDŁO WARSZAWA 6 SESJA NARZECZEŃSKA PARK MOCZYDŁO WARSZAWA 7 SESJA NARZECZEŃSKA PARK MOCZYDŁO WARSZAWA 8

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.