SESJA NARZECZEŃSKA NAD WISŁĄ W WARSZAWIE

Czy potrzebujesz sesji narzeczeńskiej?

Sesja narzeczeńska nad Wisłą w Warszawie

Tak naprawdę do celebrowania swojej miłości nie potrzebujesz niczego, prócz siebie i swojego ukochanego. Chwile spędzone razem, radości, smutki, niesamowite przygody, to wszystko doprowadza Was do momentu, w którym pada magiczne tak! Każda para ma swoją historię. Dla Was może wydawać się ona pospolita, ale jest czymś cennym, a najbardziej docenią ją Wasze dzieci. Znasz jego spojrzenie, znasz jej uśmiech. Liczymy na to, że się nigdy nie zmienią, ale z pewnością dojrzeją razem z nami. Wasze dzieci będą znać już dojrzałych Was, czy nie chcielibyście pokazać im Was młodych, pełnych zapału i uczyć ich miłości na własnym przykładzie? Na pewno będziecie chcieli, dlatego fotografujcie się razem, naturalnie pokazując Wasze uczucia, bez pozowania, bez perfekcji, tak po prostu- Wy i wasze emocje, które ktoś uchwyci niepostrzeżenie. I właśnie to był powód mojego spotkania z Pauliną i Hubertem na sesji narzeczeńskiej nad Wisłą w Warszawie.

Paulina i Hubert pochodzą z małej miejscowości, tej samej miejscowości. Chodzili razem do szkoły. Wyjechali do Warszawy. Dostali się na tę samą uczelnię i dopiero kończąc studia zainteresowali się sobą nawzajem. Miło było posłuchać jak ciepło mówili o swojej relacji, która nie miała szans na zaistnienie w gimnazjum, bo jak twierdzi Hubert: “Ja miałem pryszcze, a Paulina słuchała techno”.

To ciekawe, że czasami kilka dobrych lat wędrujemy z kimś obok nie mając pojęcia, że okaże się ona naszą miłością, co więcej, nie mamy nawet pojęcia, że ta osoba jest cały czas w pobliżu.

Spójrz na nich. Skromni, sympatyczni i wpatrzeni w siebie planują wspólną przyszłość.

SESJA NARZECZEŃSKA NAD WISŁĄ W WARSZAWIE 1
SESJA NARZECZEŃSKA NAD WISŁĄ W WARSZAWIE 2
SESJA NARZECZEŃSKA NAD WISŁĄ W WARSZAWIE 3
SESJA NARZECZEŃSKA NAD WISŁĄ W WARSZAWIE 4
SESJA NARZECZEŃSKA NAD WISŁĄ W WARSZAWIE 5
SESJA NARZECZEŃSKA NAD WISŁĄ W WARSZAWIE 6
SESJA NARZECZEŃSKA NAD WISŁĄ W WARSZAWIE 7
SESJA NARZECZEŃSKA NAD WISŁĄ W WARSZAWIE 8
SESJA NARZECZEŃSKA NAD WISŁĄ W WARSZAWIE 9
SESJA NARZECZEŃSKA NAD WISŁĄ W WARSZAWIE 10

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.