SESJA NARZECZEŃSKA | STARE MIASTO WARSZAWA

Sesja narzeczeńska

na Starym Mieście w Warszawie

Za miesiąc jadę na Suwalszczyznę do Mileny i Krzyśka by razem z nimi świętować ich dzień, by udokumentować moment, w którym złożą sobie obietnicę miłości. Dziś przyjechali do mnie do Warszawy na miejską sesję narzeczeńska, trochę z obawą, ale ufnością, że otrzymają piękną pamiątkę.

Podobno Warszawę się kocha lub nienawidzi. Należę do tej pierwszej grupy, dlatego wędrówki nawet znanymi ścieżkami zachwycają mnie. Zawsze dostrzegam coś nowego, wcześniej nieodkrytego dla oka. Nie muszę jechać za miasto, by odszukać naturę, nie muszę biegać po łące, by otoczenie było piękne, nie muszę… w zasadzie nic nie muszę, bo wystarczycie Wy i przestrzeń, w której się aktualnie znajdujecie, aby zatrzymać chociaż odrobinę Was z czasu, kiedy stajecie przed moim obiektywem.

O tej porze roku każdy cieszy się niedzielnym słońcem, poobiednią sjestą na hamaku lub oddaje się innym przyjemnością. Słońce zapomniało dziś o Warszawie, a Milena i Krzysiek pojawili się lekko dygoczący, z lekko czerwonymi nosami, za to z uśmiechem na twarzy. Czuć było tę moc nie tylko od nich, ale i z nieba, bo pogoda przywitała nas ulewą. spotkanie od ulewy. Cierpliwie przeczekaliśmy największe strugi deszczu i  udaliśmy się w jedno z podwórek Starego Miasta. Cisza i minimalizm tamtego miejsca były jak pogodowy azyl. Przebieżki na rozgrzewkę zatrzymały uśmiech, a zmęczenie przerodziło się w romantyczne gesty i odrobinę bliskości.

Milena i Krzysiek są zwolennikami rustykalnego klimatu i mimo obaw Warszawski krajobraz nie pozbawił ich zdjęć poczucia przytulności, zieleni i spokoju, który odczuwają będąc ze sobą.

sesja narzeczeńska stare miasto wraszawa- fotograf ślubny sesja narzeczeńska stare miasto warszawa- fotografia ślubna sesja narzeczeńska stare miasto warszawa- romantyczna Warszawa sesja narzeczeńska stare miasto warszawa- piękne zdjęcia ślubne sesja narzeczeńska stare miasto warszawa- fotograf na ślub Warszawa sesja narzeczeńska stare miasto warszawa- zamek królewski warszawa sesja narzeczeńska stare miasto warszawa- zakochaj się w warszawie sesja narzeczeńska stare miasto warszawa- -fotograf ślubny warszawa sesja narzeczeńska stare miasto warszawa- reportaz ślubny wraszawa sesja narzeczeńska stare miasto warszawa- fotograf ślubny sesja narzeczeńska stare miasto warszawa- portret narzeczeński sesja narzeczeńska stare miasto warszawa- fotografia streetowa na narzeczeńska sesja narzeczeńska stare miasto warszawa- happy socks sesja narzeczeńska warszawa stare miasto- starówka warszawska fotograf ślubny sesja narzeczeńska stare miasto warszawa- sesja w deszcz sesja narzeczeńska stare miasto warszawa- fotograf na ślub Warszawa

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.