Sesja w prezencie na rocznicę Warszawa

Sesja na rocznicę ślubu to świetna pamiątka na lata, dobry czas na popatrzenie sobie w oczy, westchnięcie z radością do miłości swojego życia i przypomnienie, co sprawiło, że jesteście razem. Taki był właśnie cel mojego spotkania z Natalią i Bartkiem.

Na zdjęcia z Natalią próbowałyśmy umówić się od grudnia. Albo jej nie było, albo ja miałam zajęte terminy. Przyszło lato, a Natalia wraz z mężem wróciła do Polski i zamieszkała w okolicach Warszawy.  Z racji tego, że nie znają miasta, a ich rocznica ślubu zbliżała się wielkimi krokami, Natalia zaprosiła swojego Mężczyznę na spacer po Warszawie. Wędrowaliśmy Bulwarami Wiślanymi, które dzięki zmiennej pogodzie nie były przepełnione ludźmi pragnącymi odpocząć od miejskiego hałasu. Wstąpiliśmy również na dach Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. Miejsca ładne, im nie znane, cieszyły oko.

Początkowo byli spięci, ale nic w tym dziwnego, bo bądź co bądź wcale nie jest tak łatwo okazywać sobie czułość, gdy obca osoba wpatruje się w Ciebie i czeka na wyzwolenie migawki. Jednak relaksujący spacer, rozmowa i konkurs na najlepszego suchara rozluźniły atmosferę, a ja z przyjemnością fotografowałam ich naturalność. 

SESJA NA ROCZNICĘ WARSZAWA 1 SESJA NA ROCZNICĘ WARSZAWA 2 SESJA NA ROCZNICĘ WARSZAWA 3 SESJA NA ROCZNICĘ WARSZAWA 4 SESJA NA ROCZNICĘ WARSZAWA 5 SESJA NA ROCZNICĘ WARSZAWA 6 SESJA NA ROCZNICĘ WARSZAWA 7 SESJA NA ROCZNICĘ WARSZAWA 8 SESJA NA ROCZNICĘ WARSZAWA 9 SESJA NA ROCZNICĘ WARSZAWA 10 SESJA NA ROCZNICĘ WARSZAWA 11 SESJA NA ROCZNICĘ WARSZAWA 12 SESJA NA ROCZNICĘ WARSZAWA 13 SESJA NA ROCZNICĘ WARSZAWA 14 SESJA NA ROCZNICĘ WARSZAWA 15 SESJA NA ROCZNICĘ WARSZAWA 16 SESJA NA ROCZNICĘ WARSZAWA 17 SESJA NA ROCZNICĘ WARSZAWA 18 SESJA NA ROCZNICĘ WARSZAWA 19 SESJA NA ROCZNICĘ WARSZAWA 20

Dla zainteresowanych wynikiem konkursu na najlepszego suchara- zwycięstwo powędrowało do Natalii, która nic nie mówiąc rozbawiła towarzystwo, taka jest dobra :)