SESJA NARZECZEŃSKA W GÓRACH

Paulina & Andrzej

Mówi się, że Internet zaburza relacje, ogranicza bezpośredni kontakt, ale także dodaje odwagi, bo szklany ekran jest jak tarcza, która chroni przed bezpośrednim osądem. W przypadku Pauliny i Andrzeja to internet zapoczątkował ich relację i nakłonił do bezpośredniego kontaktu.

Paulina zafascynowana Tatrami wyruszyła na facebookowe poszukiwania tatrzańskich widoków. Marząc o wędrówce po szczytach trafiła na fanpage Andrzej. Po wymianie zdań nie tylko zdjęcia ją zachwyciły. Mimo szklanej szyby nawiązali więź, spędzili romantyczny weekend i są ze sobą od 2 lat. On z gór ona z Warmii. Dwa krańce Polski nie przeszkodziły uczuciu. Niebawem będą musieli podjąć ważne decyzje, aby ich miłość wzmocniła się jeszcze bardziej, dlatego trzymajcie za nich kciuki!

Traf chciał, że termin zdjęć, całkiem przypadkowo, pokrył się z drugą rocznicą ich znajomości. Tym bardziej było mi miło być z nimi w miejscu, które ich połączyło. Ograniczeni czasem wybraliśmy się na Wierch Kopieniec mijając cudowne szałasy prowadzące do Cyrhli. Trasa łatwa, urokliwa i wspaniale posłużyła za tło romantycznej sesji w Tatrach.

SESJA NARZECZEŃSKA W GÓRACH 1 SESJA NARZECZEŃSKA W GÓRACH 2 SESJA NARZECZEŃSKA W GÓRACH 3 SESJA NARZECZEŃSKA W GÓRACH 4 SESJA NARZECZEŃSKA W GÓRACH 5 SESJA NARZECZEŃSKA W GÓRACH 6 SESJA NARZECZEŃSKA W GÓRACH 7 SESJA NARZECZEŃSKA W GÓRACH 8 SESJA NARZECZEŃSKA W GÓRACH 9 SESJA NARZECZEŃSKA W GÓRACH 10 SESJA NARZECZEŃSKA W GÓRACH 11 SESJA NARZECZEŃSKA W GÓRACH 12 SESJA NARZECZEŃSKA W GÓRACH 13 SESJA NARZECZEŃSKA W GÓRACH 14 SESJA NARZECZEŃSKA W GÓRACH 15 SESJA NARZECZEŃSKA W GÓRACH 16 SESJA NARZECZEŃSKA W GÓRACH 17 SESJA NARZECZEŃSKA W GÓRACH 18 SESJA NARZECZEŃSKA W GÓRACH 19 SESJA NARZECZEŃSKA W GÓRACH 20 SESJA NARZECZEŃSKA W GÓRACH 21 SESJA NARZECZEŃSKA W GÓRACH 22

4 komentarze

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.