Paulina & Andrzej

Mówi się, że Internet zaburza relacje, ogranicza bezpośredni kontakt, ale także dodaje odwagi, bo szklany ekran jest jak tarcza, która chroni przed bezpośrednim osądem. W przypadku Pauliny i Andrzeja to internet zapoczątkował ich relację i nakłonił do bezpośredniego kontaktu.

Paulina zafascynowana Tatrami wyruszyła na facebookowe poszukiwania tatrzańskich widoków. Marząc o wędrówce po szczytach trafiła na fanpage Andrzej. Po wymianie zdań nie tylko zdjęcia ją zachwyciły. Mimo szklanej szyby nawiązali więź, spędzili romantyczny weekend i są ze sobą od 2 lat. On z gór ona z Warmii. Dwa krańce Polski nie przeszkodziły uczuciu. Niebawem będą musieli podjąć ważne decyzje, aby ich miłość wzmocniła się jeszcze bardziej, dlatego trzymajcie za nich kciuki!

Traf chciał, że termin zdjęć, całkiem przypadkowo, pokrył się z drugą rocznicą ich znajomości. Tym bardziej było mi miło być z nimi w miejscu, które ich połączyło. Ograniczeni czasem wybraliśmy się na Wierch Kopieniec mijając cudowne szałasy prowadzące do Cyrhli. Trasa łatwa, urokliwa i wspaniale posłużyła za tło romantycznej sesji w Tatrach.