PRÓBNA FRYZURA ŚLUBNA, PRÓBNY MAKIJAŻ ŚLUBNY

Próbna fryzura ślubna, próbny makijaż

Każda kobieta chce wyglądać dobrze, chce się podobać sobie i swojemu partnerowi. Dba o siebie każdego dnia, a czasem pozwala sobie na niedociągnięcia, bo woli dłużej pospać. W dniu ślubu to się zmienia, nie ma mowy o wizualnych nieociągnięciach. Fryzura ma być perfekcyjna, makijaż idealny, suknia oszałamiająca. Dopiero wtedy czujemy, że to jest nasz dzień. Takie myślenie popycha nas do poszukiwań odpowiedniego fryzjera, odpowiedniej wizażystki i odpowiedniego fotografa, bo nie po to tak się stroimy, aby później nie było tego widać na zdjęciach.

 

próbny makijaż ślubny warszawa

Jak uniknąć bylejakości w dniu ślubu?

Ostatnio przeglądam ślubne grupy na facebooku, które są przepełnione problemami przyszłych Panien Młodych. W większości kobiety decydują się na próbną fryzurę ślubną lub/i próbny makijaż ślubny. Wszystko brzmi świetnie, a mimo to tak nie jest, bo niezależnie od tego, czy planują one ślub w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Ełku, pozwalają na byle jaki poziom usługi, który nie wynika z nieumiejętności fachowca, lecz z machnięcia ręką na to, co na próbę.
W wirtualnych kawiarniach pojawiają się wypowiedzi dziewczyn dotyczące ich próbnych fryzur oraz makijaży. „Chciałam upięcie bardziej na boku, a nie z tyłu…” , „Włosy są bardzo lekko upięte…” , „Chciałam jasny makijaż, lecz wyglądam jak śmierć…”. To tylko przykłady, które kończą się tym samym stwierdzeniem „Ale przecież to tylko fryzura/makijaż próbny, ostatecznie wyjdzie lepiej”. Skoro chciałaś to dlaczego, tego nie masz?

próbna fryzura ślubna warszawa

Przygotowania ślubne bez rozczarowań

Przyszła Panno Młoda, pamiętaj o tym, że niedociągnięcia, na które przymkniesz oko teraz, mogą być powtórzone w dniu ślubu. Co więcej mogą wyglądać jeszcze gorzej. Po co Ci stres, spięcie z wizażystką/ fryzjerką, która może nie rozumieć Twojej frustracji, bo przecież wcześniej było ok! W końcu poddasz się, by przypadkiem poprawki nie okazały się jeszcze trudniejsze do przełknięcia. Zejdziesz z fotela z zaakceptowanym wyglądem, ale nie z wymarzonym. Aparat nie przymknie oka tak jak Ty i nie wymaże z pamięci niechcianych wspomnień, uwieczni to takim, jakim jest.

Dlatego jeśli decydujesz się na przedślubną próbę, zadbaj o to, by wyjść w pełni zadowoloną. Nie chodzi o zasadę „ płacę- wymagam”, raczej o świadomy wybór jakości i jej egzekwowanie, zatem mów jasno czego oczekujesz, słuchaj rad fachowców i nie daj się zbyć słowami „w dniu ślubu będzie to lepiej wyglądało”.

8 komentarzy

  1. W życiu bym nie wpadła na to, że można sobie zrobić próbną sesję… ;) Dobre dla perfekcjonistów ;) Ja cenię sobie naturalne, spontaniczne zdjęcia:)

  2. Kurczę, pewnie jestem dziwna, ale do ślubu czesałam się sama i malowałam też :) Natomiast sesję fotograficzną zrobiliśmy próbną, ponieważ nasz pomysł polegał na wynajęciu łódek na sztucznym jeziorze i chcieliśmy się przekonać, co fotografom będzie do tego potrzebne :)

    • To wcale nie jest dziwne, może być nawet inspirujące. Najważniejsze jest działanie zgodnie z tym jak się to czuje, zwłaszcza jeśli chodzi o jeden z najpiękniejszych dni w życiu.

    • Jeśli tylko fotograf z polecenia Ci odpowiada to oczywiście, ze warto. Ogranicza to czas, ale jeśli masz możliwość upewnienia się co do osoby, która ma za zadanie dostarczyć Ci zdjęć z najważniejszego dnia w życiu, to czemu z tego nie skorzystać? A co do fryzury to też kwestia oczekiwań, a spontan w połączeniu z szaloną osobowością może dać świetny efekt.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.