SESJA PORTRETOWA W EŁKU

 

W okresie letnio-jesiennym kiedy to pogoda lubi płatać figle czasami umówione sesje zmieniają termin. Znaczna część osób marzy o zdjęciach w pełnym słońcu. Mi również jest przyjemniej fotografować, gdy na ciele czuję ciepły oddech wiatru. W brew pozorom to nie upalny słoneczny dzień jest idealnym momentem na zdjęcia. Znacznie bardziej fotogeniczne są chmury, kołyszące się na wietrze drzewa, włosy tańczące w rytm podmuchów i mgła, zwłaszcza ta o poranku, czysta, otulająca, wprowadzająca odrobinę tajemnicy.

Aby w pełni komfortowo zrealizować takie zdjęcia wystarczy cieplej się ubrać lub wykonać zdjęcia na tyle szybko, aby nasz nos nie zdążył się zaczerwienić.

Nie wszystkich jednak da się przekonać, więc tego dnia zwolnił mi się wieczór. Mając ciekawe miejsce odkryte w czasie przejażdżki rowerowej, na sesję zaprosiłam Justynę. Tą samą, która zawsze broniła się przed jakimkolwiek mierzeniem do niej z aparatu. Kupiła nową sukienkę, więc może to sprawiło, że zgodziła się bez dłuższego namysłu ;)

Sesja krótka, ale owocna, w dodatku niedaleko centrum miasta.

justyna-portret-takmagicznie-elk-1 justyna-portret-takmagicznie-elk-2 justyna-portret-takmagicznie-elk-3 justyna-portret-takmagicznie-elk-4 justyna-portret-takmagicznie-elk-5justyna-portret-takmagicznie-elk-8 justyna-portret-takmagicznie-elk-9 justyna-portret-takmagicznie-elk-10 justyna-portret-takmagicznie-elk-11 justyna-portret-takmagicznie-elk-13 justyna-portret-takmagicznie-elk-14 justyna-portret-takmagicznie-elk-15 justyna-portret-takmagicznie-elk-16 justyna-portret-takmagicznie-elk-17 justyna-portret-takmagicznie-elk-18 justyna-portret-takmagicznie-elk-19 justyna-portret-takmagicznie-elk-20 justyna-portret-takmagicznie-elk-21 justyna-portret-takmagicznie-elk-22

Pokaż swoim znajomym, że sesja w chłodny wieczór nie musi się skończyć fatalnymi zdjęciami…

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.