OPINIE O TAK MAGICZNIE

PRZECZYTAJ, CO MÓWIĄ PARY O NASZEJ WSPÓŁPRACY
OPINIE O TAK MAGICZNIE 1

“Super współpraca, naprawdę cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na Monikę. Potrafi uchwycić chwile, podczas naszego wesela była zawsze tam, gdzie coś się działo i powinna być. Nawet goście zwrócili nam uwagę, że nasza Pani fotograf jest bardzo zaangażowana. Poza tym pomogła nam się wyluzować tuż przed samym ślubem jak dopadła mnie panika”

Iwona & Artur

fotograf slubny warszawa opinie

Gregor był zdziwiony ilością sytuacji na zdjęciach, pamięta te chwile, ale nie pamięta, aby Monika była obok. Świetnie wtopiła się w tłum. Nie lubię pozować, więc zdjęcia grupowe to moja zmora, przyklejony uśmiech lub inna dziwna mina na każdym zdjęciu, ale nie na zdjęciach od Moniki, w ogóle nie wyglądają jak zdjęcia pozowane.”

Anna & Gregor

fotograf ślubny opinie

“Już na samym początku Monika nas zaskoczyła, mówiąc, że nie podpisuje umów jak leci, bo chce pracować z parami, z którymi nadaje na tych samych falach. I to prawda, bo od początku świetnie się dogadywaliśmy. Mimo, że kolejnego dnia mieliśmy umówione spotkanie z innym fotografem, to już jadąc tam wiedzieliśmy, że chcemy by Monika fotografowała nasz ślub. Przez cały ten czas była zaangażowana, pełna energii i pasji. Zrobiła nam świetne zdjęcia i albumy.”

Ewelina & Mateusz

fotograf ślubny opinie

“To były dobrze wydane pieniądze. Zdjęcia są piękne i tyle się na nich dzieje. Ogromnym zaskoczeniem był czas realizacji. Zdjęcia otrzymaliśmy po 2 tygodniach i wszystkie nas zachwyciły. Naprawdę serdecznie polecamy.

Monika & Nurettin

OPINIE O TAK MAGICZNIE 2

“Najwspanialsza fotograf na świecie. Monika potrafiła zatrzymać chwile z naszego “wielkiego dnia” w tak magiczny sposób. My, rodzice i goście, po obejrzeniu zdjęć jesteśmy nimi oczarowani. Profesjonalnie i bez problemu. Polecam Tak Magicznie z całego serca. Jeśli chcecie mieć piękne zdjęcia i profesjonalną obsługę, to Tak Magicznie, to najlepszy wybór”.

Paulina & Piotr

OPINIE O TAK MAGICZNIE 3

“Wspólnie z małżonką raz jeszcze dziękujemy za sesję ślubną w plenerze. Monika doskonale wie co robi. Na sesji fotograficznej bardzo dobrze wyczuła nasze oczekiwania, osobowość i styl. Zdjęcia i album ślubny doskonale to uchwyciły.”

Dorota & Johan

sesja w dniu slubu spokojna 15

“Dziękujemy za zdjęcia, są naprawdę ekstra. Wydrukowane czekają na wklejenie do albumu. Wszystkim polecamy.”

Iwona & Artur

Sprawdź, co mogę dla ciebie zrobić