NIE CHODZI TYLKO O CHWILE, MIŁOŚĆ, PIĘKNO.

CHODZI O POŁĄCZENIE WSZYSTKIEGO, ABY OPOWIEDZIEĆ

SZCZERĄ I PRAWDZIWĄ HISTORIĘ WASZEGO DNIA

W twojej głowie wariują różne emocje. Od ekscytacji jaka towarzyszyła, gdy zadał TO pytanie, po lęk na myśl o organizacji większej imprezy niż domówka. Mimo to zasypiasz każdej nocy z uśmiechem patrząc na swój lśniący pierścionek zaręczynowy.

sesja rodzinna nad Wisłą w Warszawie - zdjęcia na dachu
1

Twoja przyjaciółka już wyliczyła ile kg musi zgubić. Mama zadzwoniła do swojej krawcowej. A wujek, wujek jest gotowy na taniec z tobą choćby dziś.

A Ty?

Ty rozpoczynasz planowanie jednego z najlepszych dni

i właśnie szukasz fotografa.

Wiem, że planowanie ślubu jest skomplikowane, dlatego swoją ofertę upraszczam do minimum. Jestem dla ciebie cały dzień. I dam ci to, czego oczekujesz:

REPORTAŻ Z CAŁEGO DNIA

 • będę z tobą od przygotowań do godziny 24
 • będziesz czuć się swobodnie, bo nie będziesz mi pozować, jedynie pokieruję cię w czasie sesji
 • pomogę zorganizować first look – to czas dla was na zachwyty i porzucenie stresu, jakiejkolwiek wielkości by nie był
 • wykonam krótką sesję – romantyczną z ekspresją świata mody. I tak! Powinnaś mieć taką sesję. Będziesz miała dożywotnie dowody, że patrzył na ciebie swoimi maślankami.
 • stworzę dla ciebie piękną galerię internetową. Będziesz mogła dzielić się zdjęciami ze wszystkimi przy pomocy jednego kliknięcia. A każdy z gości będzie mógł zamówić sobie odbitki lub pobrać zdjęcia na komputer.  W ten sposób nikt nie będzie zawracał ci głowy, gdy z (już) mężem będziecie chłonąć ciepłe promienie wysp
 • umieszczę w niej 500 zdjęć, które obrobię tak, aby zachować oryginalne kolory, bo przecież nie bez powodu poświęciłaś tyle czasu na dopasowywanie wszystkiego do siebie
 • zdjęcia otrzymasz po 14 dniach

cena: 4500 zł

2
3

SESJA NARZECZEŃSKA

 • zabieram was na miasto
 • będę fotografować około 2h – to idealny czas na wyluzowanie
 • przygotuję 30 starannie obrobionych zdjęć
 • umieszczę je w galerii internetowej
 • w ciągu 7 dni roboczych

Pary, które podpiszą ze mną umowę na reportaż ślubny, cieszą się zniżką w wysokości 50% od ceny podanej niżej

800 zł

ALBUM


PRZYCIĄGNIE WZROK, GDY BĘDZIE STAŁ NA PÓŁCE,
NACIESZY OKO PODCZAS OGLĄDANIA.
I TAK LATAMI!

4

STORYBOOK


25x35 cm / 35 rozkładówek (70 stron)

Jego karty nie są takie sztywne (nie ma przekładek pomiędzy kartami), dlatego jest lżejszy – „na oko” i w kilogramach. Wygodny do przeglądania, a zarazem niepodatny na efekty palcowania, dlatego często – to wiem od moich par– uczestniczy w rodzinnych spotkaniach, stając się wspaniałym tłem dla opowieści i anegdot.

Wyróżni się spośród wszystkich zgromadzonych w domu tworów ze zdjęciami, jego oprawa będzie zachęcać do przeglądania, przypominając, że w środku skrywa piękną historię zapisaną na… zdjęciach. Nie będę tego ukrywać: jest sprawdzonym wyciskaczem łez wzruszenia. Na szczęście – odporny na te krople emocji.

900 zł

ALBUM


25x25 cm / 12 rozkładówek (24 strony)

Ma sztywne, grube karty papieru jedwabnego z przekładkami. Dzięki nim wspomnienia nie stracą kształtu i koloru, emocje będę buzowały jak w dniu Waszego ślubu. Każde dotknięcie okładki wywoła uśmiech – czuć teksturę, grawer, nadruk, dbałość o szczegóły. Każde dotknięcie kart będzie… bezstresowe, bo są odporne na zabrudzenia. Radość w najczystszej postaci.

650 zł

5

MIŁE SŁOWA


"Najwspanialsza fotograf na świecie. Monika, dziękujemy Ci za to, że potrafiłaś zatrzymać chwile z naszego "wielkiego dnia" w tak magiczny sposób. My, rodzice i goście, po obejrzeniu zdjęć jesteśmy nimi oczarowani.Profesjonalnie i bez problemu. Polecam Tak Magicznie z całego serca. Jeśli chcecie mieć piękne zdjęcia i profesjonalną obsługę, to Tak Magicznie, to najlepszy wybór"

Paulina i Piotr

6

"Super współpraca, naprawdę cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na Monikę. Potrafi uchwycić chwile, podczas naszego wesela była zawsze tam, gdzie coś się działo i powinna być. Nawet goście zwrócili nam uwagę, że nasza Pani fotograf jest bardzo zaangażowana. Poza tym pomogła nam się wyluzować tuż przed samym ślubem jak dopadła mnie panika"

Iwona i Artur

wesele plenerowe spokojna 15 warszawa- fotograf ślubny sesja w hotelu

"Gregor był zdziwiony ilością sytuacji na zdjęciach, pamięta te chwile, ale nie pamięta, aby Monika była obok. Świetnie wtopiła się w tłum. Nie lubię pozować, więc zdjęcia grupowe to moja zmora, przyklejony uśmiech lub inna dziwna mina na każdym zdjęciu? Nie na zdjęciach od Moniki, w ogóle nie wyglądają jak zdjęcia pozowane."

Anna i Gregor

fotografia slubna warszawa- slub plenerowy józefów

"Wspólnie z małżonką raz jeszcze dziękujemy za sesję ślubną w plenerze. Monika doskonale wie co robi. Na sesji fotograficznej bardzo dobrze wyczuła nasze oczekiwania, osobowość i styl. Zdjęcia i album ślubny doskonale to uchwyciły.."

Dorota i Johan

7

"Wszystko organizowaliśmy na odległość, więc obawy były duże. Fotografa znaleźliśmy w internecie i zdecydowaliśmy się na Monikę po rozmowie telefonicznej. Nasz dzień był świetny, były z nami wszystkie najważniejsze osoby. Dziękujemy Ci za zdjęcia, bez nich nie pamiętałabym połowy wydarzeń."

Kasia i Adrian

Fotografia ślubna warszawa

"Najlepszy fotograf? - Monika. Polecamy każdemu. Świetna komunikacja, szczere rady. Spodobała się wszystkim gościom."

Kasia i Patrizio

fotografia slubna warszawa- sypanie ryzem

TEŻ CHCESZ TAKIEJ WSPÓŁPRACY?

ZAPROŚ MNIE NA SWÓJ ŚLUB!

+48 503475999

takmagicznie@gmail.com