GALLERIES
    GO BACK
    TO MENU

    MIŁOSNE historie są niesamowite.

    NIE MAJĄ DATY WAŻNOŚCI, NIE PODĄŻAJĄ ZA TRENDAMI.

    FOTOGRAF ŚLUBNY WARSZAWA

    MIŁOSNE historie są niesamowite.

    NIE MAJĄ DATY WAŻNOŚCI, NIE PODĄŻAJĄ ZA TRENDAMI.

     

     

    FOTOGRAF ŚLUBNY WARSZAWA

    OPOWIEM WASZĄ HISTORIĘ

    EMOCJE

    EMOCJE

    Ślub jest przeżyciem duchowym i towarzyskim, a zdjęcia są jego najtrwalszą pamiątką. Jeśli nie będą one wspaniałe, nigdy nie będziecie mogli tego zmienić. Dlatego przygotowując się do ślubu warto myśleć o dobrych zdjęciach jak o cennej inwestycji, a nie jak o kolejnej konieczności ślubnej.

    TWOJA RODZINA
    TWOI PRZYJACIELE
    TWÓJ MOMENT
    /
    i ja

    Oferta fotografii ślubnej

    Pracuję z 20 niesamowitymi parami w roku.

    Moja oferta zdjęć jest taka sama dla wszystkich, jednak sposób opowiadania Waszej historii będą mi dyktowały warunki zastane, Wy, Wasza rodzina, Wasze relacje, emocje, momenty, to wszystko, co będzie składało się na Wasz najważniejszy dzień w życiu.

    Wykonuję reportaże ślubne oraz sesje narzeczeńskie, plenery ślubne i zdjęcia rodzinne. Preferuję fotografię kontrastową, dynamiczną, naturalnie oddającą kolory, ponadczasową. Olbrzymią wagę przywiązuję do detalu końcowego produktu, dlatego otrzymacie piękne zdjęcia w eleganckiej oprawie.

    Z wielką przyjemnością wykonam dla Was reportaż bądź sesję. Mogę fotografować wszędzie i o każdej porze. Dzwońcie, piszcie, chętnie odpowiem na wszystkie Wasze pytania. Oczywiście nic nie zastąpi rozmowy przy dobrej kawie, dlatego zapraszam na spotkanie, podczas którego możemy lepiej się poznać i porozmawiać o zbliżającym się ślubie. Jest to też znakomita okazja do obejrzenia pięknie oprawionych i wydrukowanych albumów, będących zwieńczeniem całej mojej pracy.


     

    JEŚLI PODOBAJĄ CI SIĘ MOJE ZDJĘCIA

    ℑ 

    myślisz o współpracy,

    porozmawiajmy.

     

    KONTAKT

     


     

     


    JEŚLI PODOBAJĄ CI SIĘ MOJE ZDJĘCIA       ℑ  myślisz o współpracy,

    porozmawiajmy.

     

    KONTAKT