Tak będzie na Waszym ślubie


JAK PRACUJĘ

KREATYWNIE BEZ SCHEMATÓW

Moim priorytetem jest zrobienie Wam świetnych fotografii odzwierciedlających Wasz charakter, bez niezręcznych póz, jak do dowodu osobistego. (też masz tam “świetne” zdjęcie?) Największy wpływ na mnie ma architektura, sztuka abstrakcyjna i kino.  Zawsze korzystam z nich i staram się znaleźć coś innego za każdym rogiem, bez względu na to, gdzie jestem i z kim jestem.

plener ślubny warszawa - kreatywne zdjęcia ślubne

ZABAWNIE I RELAKSUJĄCO

W weselach chodzi o dobrych ludzi, dobrą muzykę i dobry czas. Właśnie dlatego wprowadzam nieformalny styl, wtapiam się w tłum, rozmawiam, tańczę (moje serce należy do rockandrollowych brzmień) i fotografuję. Najczęściej zadawane mi pytanie brzmi: „Jak długo znasz tych dwoje? Czyją znajomą jesteś? To dlatego, że jestem w zasadzie dodatkowym gościem, tylko z kilkoma aparatmi.

fotografia slubna warszawa- sypanie ryzem

Zdjęcia ślubne dla niesamowitych par


JEDEN PAKIET

plener ślubny warszawa -bukiet panny młodej

Bycie fotografem ślubnym jest ogromnym przywilejem, dlatego jesteście w centrum mojego zainteresowania od momentu pierwszego kontaktu, aż do otrzymania zdjęć.

Wiem, że planowanie ślubu jest skomplikowane, dlatego swoją ofertę upraszam do minimum – jestem dla Ciebie cały dzień. Jeśli potrzebujesz mnie na krócej, koniecznie zaznacz to w wiadomości.

Niezależnie od czasu spędzonego z Wami otrzymacie elementy wymienione poniżej.

01. ROZMOWA

Chcę znać Wasze wyobrażenia o ślubie, Wasze zainteresowania i sposób bycia. Wy również powinniście to o mnie wiedzieć. Tylko, gdy się polubimy będziemy mogli sobie zaufać. Możemy spotkać się online podczas rozmowy wideo lub osobiście w Warszawie. Wybór należy do Was.

02. SZYBKA REALIZACJA

Gdy tylko dzień się skończy, zabiorę się do wybierania i edytowania Waszych zdjęć. Pierwsze zdęcia zobaczysz już po 48h na moim fanpage. Po 14 dniach edytowane zdjęcia trafią do Waszej prywatnej galerii.

fotografia slubna warszawa- piekny tort
OFERTA 1

03. PRYWATNA GALERIA

Pięknie zaprezentowane zdjęcia i łatwe do podzielenia się z rodziną i przyjaciółmi. Wyślę Wam zdjęcia, gdy tylko będą gotowe. Otrzymasz również USB do przechowywania, wszystkich Twoich zdjęć.

04. POKAZ SLAJDÓW Z MUZYKĄ

Wybiorę najważniejsze wydarzenia z Waszego dnia i połączę je w pokaz slajdów, który otrzymasz w tym samym czasie, co pozostałe zdjęcia.

05. PRZYJAŹŃ

Otrzymaci mój numer telefonu i obietnicę, że pomogę Wam w każdy możliwy sposób. Przed ślubem w trakcie i po, możesz na mnie liczyć.

MIŁE SŁOWA


"Super współpraca, naprawdę cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na Monikę. Potrafi uchwycić chwile, podczas naszego wesela była zawsze tam, gdzie coś się działo i powinna być. Nawet goście zwrócili nam uwagę, że nasza Pani fotograf jest bardzo zaangażowana. Poza tym pomogła nam się wyluzować tuż przed samym ślubem jak dopadła mnie panika"

Iwona i Artur

wesele plenerowe spokojna 15 warszawa- fotograf ślubny sesja w hotelu

PRZEJDŹMY DO KOLEJNEGO KROKU

Otrzymuję setki zapytań rocznie, a mój kalendarz zapełnia się z 8-14 miesięcznym wyprzedzeniem. Jeśli planujesz swój ślub i chcesz się upewnić, że jestem dostępna, skontaktuj się jak najszybciej.

KONTAKT