TAK ZACZĘŁAM FOTOGRAFOWAĆ MIŁOŚĆ


MONIKA - FOTOGRAF ŚLUBNY Z WARSZAWY

Jestem fotografem zafascynowanym życiem i napędzanym marzeniami. Studiowałam literaturę i sztukę. Odnalazłam się w nauczaniu, a fotografię traktowałam jak dobrą zabawę. Po kilku latach pracy w zawodzie rzuciłam etat stawiając wszystko na fotografię. Zabawa aparatem doprowadziła mnie na studia fotograficzne, gdzie nakarmiłam zmysły z każdej fotograficznej dziedziny i jeszcze bardziej umiłowałam dokumentowanie życia. Zrozumiałam, że zdjęciami przechwytuję kawałek czyjegoś świata, momenty błahe, a tak ważne dla drugiego człowieka.

Biegam z aparatem od 17 roku życia. Był i nadal jest to dla mnie pewien sposób medytacji, dopełniania myśli i pomysłów. Na pewno znasz powiedzenie W zdrowym ciele zdrowy duch, dlatego ćwiczę. Lubię pilates, jogging i zwiedzanie miasta na rowerze – tak odkrywam miejsca na zdjęcia z Tobą.  Kocham rockandrollowe rytmy i imprezowe flow, więc moje łydki są gotowe na zabawę z Tobą.

Lubię poznawać nowych ludzi, przekraczać kreatywne granice i kolekcjonować magiczne chwile, a ogromną frajdę sprawia mi towarzystwo osób o pogodnym usposobieniu.

Na zdjęciach uwielbiam treść, dlatego tworze wciągające historie i pomagam w tworzeniu wizualnego dziedzictwa wszystkich moich par.

Największy wpływ na mnie mają architektura, sztuka współczesna, kino, moda i design. Kręci mnie światło, analiza kolorów i zawsze szukam za rogiem następnej rzeczy, która zmieni moje postrzeganie, uczyni go magicznym. Nie muszą to być wielkie rzeczy. Spójrz na swojego ukochanego. Uśmiechasz się? Teraz rozumiesz jak się czuję, gdy patrzę przez obiektyw.