TAK ZACZĘŁAM FOTOGRAFOWAĆ MIŁOŚĆ


MONIKA - FOTOGRAF ŚLUBNY Z WARSZAWY

Jestem fotografem zafascynowanym życiem i napędzanym marzeniami. Studiowałam literaturę i sztukę. Odnalazłam się w nauczaniu, a fotografię traktowałam jak dobrą zabawę. Po kilku latach pracy rzuciłam etat stawiając wszystko na fotografię. Zabawa aparatem doprowadziła mnie na studia fotograficzne, gdzie nakarmiłam zmysły z każdej fotograficznej dziedziny i jeszcze bardziej umiłowałam dokumentowanie życia. Wtedy zrozumiałam, że zdjęciami przechwytuję kawałek czyjegoś świata, momenty błahe, a tak ważne dla drugiego człowieka.

O MNIE 1

Lubię poznawać nowych ludzi. Przekraczać z nimi kreatywne granice i kolekcjonować ich magiczne chwile. Ogromną frajdę sprawia mi towarzystwo osób o pogodnym usposobieniu.

A na zdjęciach uwielbiam treść, dlatego tworzę wciągające historie i pomagam w tworzeniu wizualnego dziedzictwa wszystkich moich par.

Spójrz na swojego ukochanego. Uśmiechasz się? Teraz rozumiesz jak się czuję, gdy patrzę przez obiektyw.

Na pewno znasz powiedzenie W zdrowym ciele zdrowy duch, dlatego ćwiczę. Lubię pilates, jogging i zwiedzanie miasta na rowerze – tak odkrywam miejsca na zdjęcia z Tobą.  Kocham rockandrollowe rytmy i imprezowe flow, więc moje łydki są gotowe na zabawę z Tobą.

Największy wpływ na mnie mają architektura, sztuka współczesna, kino, moda i design. Kręci mnie światło, analiza kolorów i zawsze szukam za rogiem następnej rzeczy, która zmieni moje postrzeganie, uczyni go magicznym. Nie muszą to być wielkie rzeczy.

O MNIE 2