TAK ZACZĘŁAM FOTOGRAFOWAĆ MIŁOŚĆ


MONIKA - FOTOGRAF ŚLUBNY Z WARSZAWY

Od najmłodszych lat spotykam osoby, które mówią mi pisz powieści. I na studia wybrałam literaturę. Oraz sztukę. Zaprzyjaźniłam się też z fotografią. Później odnalazłam się w nauczaniu, a fotografię traktowałam jak dobrą zabawę. Ta zabawa doprowadziła mnie na studia fotograficzne, gdzie nakarmiłam zmysły z każdej fotograficznej dziedziny. I jeszcze bardziej umiłowałam dokumentowanie życia.

Doszłam też do wniosku, że najlepsze powieści pisze życie i nie będę mu robić konkurencji. Ale opowiadam. Tylko zdjęciami, na których cenię treść. Przeczytasz tam o sobie, o miłości twojego życia, o rodzinie i przyjaciołach. Tworzę wciągające historie. Dostrzegam niezwykłość w codzienności. I rzeczy, z pozoru błahe, a tak bliskie drugiemu człowiekowi.

Wiem też, że fotografowanie to niezły wycisk fizyczny. Dlatego ćwiczę. Lubię pilates, jogging i zwiedzanie miasta na rowerze – tak odkrywam miejsca na zdjęcia z Tobą. Do tego kocham rockandrollowe rytmy i imprezowe flow, więc moje łydki są gotowe na imprezę z Tobą.

O MNIE 1

3 DZIWACTWA, KTÓRE CZYNIĄ MNIE LEPSZYM FOTOGRAFEM


1.

Lubię wieczorne korki. Migoczące światła aut… Świetlne smugi zachwycają mnie nieustannie. I pozwalają na dialog ze światłem, gdy ty wirujesz na parkiecie.

O MNIE 2