Ślub na luzie czy eleganckie wesele?

Ten rok był zdecydowanie inny niż poprzednie. Wśród moich narzeczonych był podział na pary, które lubią mieć wszystko na tip top i na pary, których nie interesowała ślubna otoczka, bo liczyło się tu i teraz w gronie najbliższych. Uwielbiam wszystkie śluby niezależnie od stylu, w jakim są tworzone, bo ślub to ludzie i jeśli między mną, a parą kliknie już przy pierwszym spotkaniu, wiem, że będzie świetnie.

Ślubne dodatki czy emocje?

Bliżej mi do fotografowania emocji, wyłapywania momentów, niż do ustawiania butów, wiązanek, biżuterii… Reportaż jest tym, w czym czuję się świetnie. Uwielbiam ruch i dynamikę, dlatego w moim zestawieniu takich zdjęć jest najwięcej.

Fotograficzne podsumowanie 2019

Do przejrzenia miałam mnóstwo zdjęć, z których wybrałam garść. Czy są to najlepsze zdjęcia ślubne 2019 roku? Dla moich par na pewno. Zdjęcia przedstawiają energię, którą od nich otrzymałam i dla nich zachowałam ją na kolejne lata.

Śmiało mogę powiedzieć, że sezon 2019 był najlepszym sezonem pod względem zabawy. Muzyka niosła mnie razem z gośćmi. Migawka nie nadążała, mięśnie pracowały jak w czasie dobrych interwałów, a endorfiny… zalewało mnie morze endorfin. Chcę więcej!