Najlepsze zdjęcia ślubne 2019

Ślub na luzie czy eleganckie wesele?

Ten rok był zdecydowanie inny niż poprzednie. Wśród moich narzeczonych był podział na pary, które lubią mieć wszystko na tip top i na pary, których nie interesowała ślubna otoczka, bo liczyło się tu i teraz w gronie najbliższych. Uwielbiam wszystkie śluby niezależnie od stylu, w jakim są tworzone, bo ślub to ludzie i jeśli między mną, a parą kliknie już przy pierwszym spotkaniu, wiem, że będzie świetnie.

Ślubne dodatki czy emocje?

Bliżej mi do fotografowania emocji, wyłapywania momentów, niż do ustawiania butów, wiązanek, biżuterii… Reportaż jest tym, w czym czuję się świetnie. Uwielbiam ruch i dynamikę, dlatego w moim zestawieniu takich zdjęć jest najwięcej.

Fotograficzne podsumowanie 2019

Do przejrzenia miałam mnóstwo zdjęć, z których wybrałam garść. Czy są to najlepsze zdjęcia ślubne 2019 roku? Dla moich par na pewno. Zdjęcia przedstawiają energię, którą od nich otrzymałam i dla nich zachowałam ją na kolejne lata.

Śmiało mogę powiedzieć, że sezon 2019 był najlepszym sezonem pod względem zabawy. Muzyka niosła mnie razem z gośćmi. Migawka nie nadążała, mięśnie pracowały jak w czasie dobrych interwałów, a endorfiny… zalewało mnie morze endorfin. Chcę więcej!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.