MĘSKA SESJA PORTRETOWA W WARSZAWIE

PORTRET MĘSKI W INDUSTRIALNYM OTOCZENIU

Przyszła wiosna, a wraz z nią nowe realizacje. Tym razem męska sesja portretowa w Warszawie, która co chwilę zaskakuje mnie swoją różnorodnością. Dziś w fabrycznym otoczeniu, ale nie ciemnym i brudnym, lecz delikatnym, wręcz pastelowym, aby nie odciągać uwagi od tego, co najważniejsze, czyli od Marcina.

Z Marcinem znamy się już jakiś czas. Był jedną z pierwszych osób, które poznałam po przeprowadzce do Warszawy. Marcin jako początkujący aktor potrzebował odświeżenia swojego portfolio. Szukał czegoś  innego, wykonanego poza ścianami studia. Bardzo mi odpowiadała ta wizja. Efekty współpracy dość szybko pozwoliły osiągnąć cel jakim były kolejne angaże. Znajomość zaczęła się od zdjęć i zaowocowała kumpelską relacją. Od tej pory spotykamy się może nie tyle często, co regularnie, aby wzbogacać jego portfolio wizerunkowe. Nie zawsze zgadzamy się co do miejsca i ubioru, jednak po, czasami wzburzonych, dyskusjach realizujemy zdjęcia, które nam obojgu dają satysfakcję.

Zapraszam do obejrzenia kilku kadrów z naszej ostatniej sesji portretowej.

industrialna-warszawaportretowa-sesja-industrialnameski-portret-warszawaindustrialna-warszawaindustrialna-sesja-portretowa-meskawarszawasesja-portretowa-meska-warszawafotograf-warszawa-sesja-portretowa-meskameska-sesja-portretowa-warszawamezczyzna-w-obiektywie-warszawa-industrialnamoda-meska-warszawasesja-portretowa-warszawamoda-meska-warszawawarszawska-natura

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.