GO BACK
    TO MENU

    Jak dobrze wyjść na zdjęciach ślubnych

    5 wskazówek dla przyszłych Panien Młodych

    Każda Panna Młoda chce, aby dzień ślubu był wyjątkowy.W tym dniu chcesz przede wszystkim zachwycić siebie, bliskich i kolejne pokolenia, które oddadzą się zachwytom oglądając zdjęcia za 5, 10, 20 lat. Poszukiwania idealnej sukienki, zachwycającego bukietu, przekonywanie narzeczonego do muchy lub kraciastej marynarki…. nie mogą pójść na marne, dlatego przygotowałam dla Ciebie 5 prostych wskazówek, które sprawią, że będziesz dobrze wyglądać na zdjęciach.

     

    Zadbaj o makijaż ślubny

    Niestety jeśli zaniedbasz ten punkt, obniżysz swoją atrakcyjność. To prawda, że wszystko co naturalne jest piękne i coraz częściej kobiety rezygnują z makijażu na co dzień, ale nie oszukujmy się, tego dnia chcesz wyglądać idealnie. Nerwy przed ślubem skutkują zmniejszeniem ilości snu, a to prowadzi do podkrążonych oczu i braku promienistej cery. Makijaż nie musi być ciemny, ale musi być widoczny i wykonany perfekcyjnie. W ten sposób pokreślisz swoje piękne oczy, pełne usta lub idealne kości policzkowe. Całości dodasz blasku i świeżości, dzięki czemu będziesz czuła się piękniej i będziesz mniej speszona przed obiektywem.

    plener ślubny warszawa - plener w dniu ślubu 

    jak dobrze wyjść na zdjęciach ślubnych

     

    Dopasuj suknię ślubną

    Obecnie jest tyle możliwości by mieć piękną suknię ślubną. Możesz uszyć, możesz kupić od projektanta, możesz wypożyczyć, możesz zapłacić za nią fortunę lub kupić za grosze w sieciówce. Wybór należy do Ciebie, pamiętaj jednak, że to co modne, to co jest w Twojej głowie i wyobrażeniach, nie zawsze musi dobrze na to Tobie wyglądać. Zakryj to z czego nie jesteś zadowolona, podkreśl swoje atuty, a nawet słabo wyglądająca na wieszaku sukienka, będzie na Tobie wyglądać olśniewająco. Miej dopasowany gorset, abyś nie musiała co chwilę wyławiać biustu lub upychać go, gdy będzie chciał ujrzeć światło dzienne. Niech sukienka będzie pełniejsza, jeśli pod pachami masz motylki. Jeśli nie chcesz być zmuszona do wizyt w toalecie z orszakiem koleżanek, pomyśl o innym fasonie lub mniejszej warstwie tiulu. Musisz czuć się pewnie, swobodnie i naprawdę komfortowo, bo gdy ubiór Cię będzie drażnił, będziesz niezadowolona, rozdrażniona, a aparat to będzie widział.

    Pamiętaj, że sukienka to tylko kawałek materiału, któremu życie nadaje kobieta. Zatem do dzieła przyszła Panno Młoda ożyw tkaninę swoją wyjątkowością!

    Baw się dobrze

    jak dobrze wyjść na zdjęciach ślubnych- Fotografia ślubna warszawa

    Zdarza się, że Panny Młode za bardzo wczuwają się w rolę gospodarza imprezy, zapominając o tym, że to ich dzień. Oczywiście w rozmowach z gośćmi nie zaszkodzi zapytać czy wszystko dobrze i czy niczego im nie brakuje, ale nie zastanawiaj się co inni o Tobie myślą. Nie próbuj także wszystkich uszczęśliwić. Zawsze znajdzie się ktoś, kto zrobiłby coś lepiej, że dałby inne kwiaty, że podałby lepsze jedzenie. Co Cię to obchodzi?! To Twój dzień i zrobiłaś go tak jak chciałaś, a jeśli komuś się to nie podoba, to jego problem. Ty celebrujesz swoją miłość, swój początek nowego, wspólnego życia. I tylko to się liczy. Udanej imprezy!

    Pokazuj uczucia

    Fotografia ślubna warszawa- Winiarnia Nad Jeziorem Józefów- suknie dla druhenNajpiękniejszym dodatkiem stroju jest uśmiech, dlatego uśmiechaj się cały dzień. W czasie przygotowań, gdy dobrze dobierzesz podwykonawców będziesz miała czas na żarty, miłe rozmowy lub wspominki dawnych wygłupów. W kościele ukradkowe spojrzenia, zaczepki wybranka również wywołają uśmiech i Twój, i jego. A zabawa.. dobra muzyka, szaleństwo na parkiecie, to moc endorfin, które aż proszą się o pokazanie się na Twojej twarzy. Radosna Panna Młoda to najlepsze wspomnienie dla wszystkich. Za jakiś czas Twoi goście nie będą pamiętać jedzenia, wystroju, a nawet sukienki. To, że widzieli Cię szczęśliwą pozostanie w ich pamięci na zawsze.

     

    jak dobrze wyjść na zdjęciach ślubnych - plener ślubny warszawa - rejs po wiśleOkazujcie sobie uczucia. O ile pocałunki z języczkiem nie wyglądają dobrze na zdjęciach, o tyle czułe gesty, przytulańce i delikatne pocałunki, prezentują się fantastycznie. Od samego spotkania, aż do końca przyjęcia to Wy jesteście najważniejsi, to Wasza miłość jest świętowana tego dnia, więc bez skrępowania patrzcie sobie głęboko w oczy, zaczepiajcie się w kościele, wymieniajcie romantyczne spojrzenia i przytulajcie…, nie szczędźcie sobie tych uczuć. To właśnie uczucia potęgują wartość zdjęć.

    Wybierz dobrego fotografa ślubnego

    jak wybrac fotografa ślubnego- fotograf ślubny WarszawaAby dobrze wyjść na zdjęciach, musisz też mieć dobrego fotografa ślubnego. Wybierz mądrze spośród wielu (zajrzyj: Jak wybrać fotografa ślubnego). Fotografując już wiele par doskonale wiem kiedy mam robić zdjęcia, a kiedy Panna Młoda potrzebuje mojej pomocy. Dokładnie słucham swoich par, poznaje ich zainteresowania, obserwuję sposób bycia i robię wszystko, aby na zdjęciach wydobyć ich wyjątkowość.

     

    Pamiętaj, że dzień ślubu to Twój dzień, więc możesz pozwolić sobie na próżność. Uśmiechaj się, baw się w najlepsze i miej na to dowód w postaci pięknych zdjęć.

    Też możesz takie mieć

    Odezwę się do Ciebie w ciągu 24h

    0 COMMENTS

    Leave a Comment

    Your email address will not be published. Required fields marked *

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.