GALLERIES
    GO BACK
    TO MENU

    Fotografując ludzi w którymś momencie zrozumiałam, że fotografią przechwytuję chwile rzadkie, jedyne, niesamowicie ważne dla drugiego człowieka.
    Tak zaczęłam fotografować miłość, zachowując ją na całe życie.

    Cześć, jestem Monika!

    Historie, które opowiadam są naturalnym zapisem wydarzeń. Koncentrują się na emocjach, panującym nastroju, relacjach między ludźmi. Ta atmosfera mi się udziela, współodczuwam Wasze szczęście, dlatego moje zdjęcia powstają nie tylko okiem, ale i sercem.

    Chcę sprawić, abyście i Wy patrząc na swoje zdjęcia ślubne zachwycili oczy i poruszyli serce, dlatego zachęcam Was do organizowania ślubu po swojemu, tak jak czujecie.

    fotografia slubna warszawa- sesja slubna z dzieckiem

    5 fotograficznych faktów

    Ø1
    Mój sprzęt
    Ø2
    Moja obróbka
    Ø3
    Moje podejście
    Ø4
    Moje wyzwania
    Ø5
    Moje inspiracje

    Od zawsze pracuję na pełnej klatce firmy canon. Mam dwa aparaty i dwa obiektywy, które są ze mną przez cały dzień. Do tego jest jedna lampa zapas akumulatorów i kart pamięci.

    Nie ingeruję dużo w zdjęcia. Jeszcze przed naciśnięciem spustu migawki dbam o światło, kolor i nastrój. W procesie edycji podkreślam tylko walory danego zdjęcia. Wzmacniając światło i cień lub zabieram kolor, gdy uznam, że czerń i biel nadadzą fotografii większego znaczenia.

    Uwielbiam to, co robię i mam nadzieję, że to czuć w czasie rozmowy ze mną i widać na zdjęciach, które otrzymują moje pary. Dość obszernie na temat mojego podejścia do dnia ślubu rozpisałam się w zakładce INFORMACJE, koniecznie tam zajrzyj.

    Z końcem każdego sezonu wiem, co chcę ulepszyć, w czym się doskonalić i robię to przez cały czas, by nowy sezon rozpocząć z nowymi pomysłami, z nową jakością i jeszcze lepszymi zdjęciami.
    Na każdy ślub idę podekscytowana i z zamiarem zrobienia zdjęć swojego życia.

    Przemierzając ulice miast, piaszczyste ścieżki czy górskie szlaki spotykałam niesamowitych ludzi. Inspirowali mnie, otwierali na nowe, dawali możliwość rozwoju. Ludzie sprawiają, że nic nigdy nie jest takie samo i to jest najbardziej fascynujące.