OFERTA

DLA ZAKOCHANYCH

CENIĄCYCH RELACJE Z DRUGIM CZŁOWIEKIEM

OPOWIEDZMY HISTORIĘ WASZEGO ŻYCIA

Ślub jest przeżyciem duchowym i towarzyskim, a zdjęcia są jego najtrwalszą pamiątką. Jeśli nie będą one wspaniałe, nigdy nie będziecie mogli tego zmienić. Dlatego przygotowując się do ślubu warto myśleć o dobrych zdjęciach jak o cennej inwestycji, a nie jak o kolejnej konieczności ślubnej.

Każda para ma swój styl i pomysł na ślub. Wspólnie z pewnością uda nam się stworzyć ofertę dopasowaną do Waszej osobowości, do Waszych oczekiwań, dzięki czemu ten wyjątkowy dzień będzie wart zapamiętania.

Moja oferta zdjęć ślubnych jest bardzo prosta. To tylko jeden pakiet podstawowy, który zawiera wszystko, czego potrzebujesz, a który możecie rozbudować o sesję plenerową innego dnia, sesję narzeczeńską, albumy lub dodatkowe odbitki.

Pakiet zawiera

  • do 12h mojej pracy (przygotowania, ceremonia, przyjęcie, plener w dniu ślubu)
  • 400 zdjęć na pendrive
  • slideshow
  • galeria internetowa
  • 80 zdjęć w albumie ułożonych w historię
  • fotoalbum 20×20

PIĘKNE ZDJĘCIA ŚLUBNE NA ZAWSZE

Każdy ślub to historia, dlatego jestem z Wami cały dzień i fotografuję od przygotowań do wyznaczonej przez Was godziny, najczęściej do północy. Przez cały dzień rozumiem 12h. W dniu ślubu nie ingeruję w toczące się życie, by nie zaburzyć jego naturalności, intymności. Maksymalnie wykorzystuję to, co oferuje otoczenie, aby nawet z niepozornego miejsca wycisnąć jak najwięcej. Dzięki temu wychwytuję prawdziwe emocje, gesty często niezauważalne na pierwszy rzut oka i rejestruję je swoimi aparatami.

SESJA ZDJĘCIOWA NARZECZEŃSKA

Możecie się o tym przekonać już w czasie sesji narzeczeńskiej, która jest wspaniałym sposobem, aby poczuć się komfortowo przed aparatem, świętować zaręczyny lub uchwycić szczególny czas w swoim życiu. Jest to czas, w którym będę dokumentować życie między wami. Zdjęcia wykonamy w Waszym domu, w lesie, na plaży, albo w centrum miasta. Wszystko zależy od Was. W zaledwie godzinę lub trzy odzwierciedlę kim jesteście jako para, para zakochanych.

 

Na co dzień działam w Warszawie, ale uwielbiam podróżować, więc niezależnie gdzie planujesz ślub i myślisz, że mój styl jest dla Ciebie, napisz do mnie maila i zacznijmy planować ten dzień razem.

POZNAJ SZCZEGÓŁY