FOTOGRAFIA ŚLUBNA

WASZ DZIEŃ – WASZA MIŁOŚĆ

OPOWIEM WASZĄ HISTORIĘ

 

Fotografia ślubna - Warszawa

Jestem fotografem ślubnym, który zadba o piękną opowieść Waszego dnia!

Każda para ma swój styl i pomysł na ślub. Wspólnie z pewnością uda nam się stworzyć ofertę dopasowaną do Waszej osobowości, do Waszych oczekiwań, dzięki czemu ten wyjątkowy dzień będzie wart zapamiętania.

Moja oferta zdjęć ślubnych jest bardzo prosta. To tylko jeden pakiet podstawowy, który możecie rozbudować o sesję plenerową innego dnia, sesje portretowe albumy lub dodatkowe odbitki.

Pakiet zawiera

  • Wszystkie etapy Waszego dnia
  • 400+ edytowanych zdjęć w pełnej rozdzielczości
  • Chronioną hasłem galerię internetową
  • Pudełko z USB i kilka odbitek

Piękne zdjęcia ślubne na zawsze

Każdy ślub to historia, dlatego jestem z Wami cały dzień i fotografuję od przygotowań do wyznaczonej przez Was godziny, najczęściej do północy. Przez cały dzień rozumiem 12-14h. W dniu ślubu nie ingeruję w toczące się życie, by nie zaburzyć jego naturalności, intymności. Maksymalnie wykorzystuję to, co oferuje otoczenie, aby nawet z niepozornego miejsca wycisnąć jak najwięcej. Dzięki temu wychwytuję prawdziwe emocje, gesty często niezauważalne na pierwszy rzut oka i rejestruję je swoimi aparatami.

Sesja zdjęciowa narzeczeńska

Możecie się o tym przekonać już w czasie sesji narzeczeńskiej, która jest wspaniałym sposobem, aby poczuć się komfortowo przed kamerą, świętować zaręczyny lub uchwycić szczególny czas w swoim życiu. Jest to czas, w którym będę dokumentować życie między wami. Zdjęcia wykonamy w Waszym środowisku domowym, w lesie, na plaży, albo w centrum miasta. Wszystko zależy od Was. W zaledwie godzinę lub trzy odzwierciedlę kim jesteście jako para, para zakochanych.

Ślub jest przeżyciem duchowym i towarzyskim, a zdjęcia są jego najtrwalszą pamiątką. Jeśli nie będą one wspaniałe, nigdy nie będziecie mogli tego zmienić. Dlatego przygotowując się do ślubu warto myśleć o dobrych zdjęciach jak o cennej inwestycji, a nie jak o kolejnej konieczności ślubnej.

Na co dzień działam w Warszawie, ale uwielbiam podróżować, więc niezależnie gdzie planujesz ślub i myślisz, że mój styl jest dla Ciebie, napisz do mnie maila i zacznijmy planować ten dzień razem.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz