TWÓJ FOTOGRAF ŚLUBNY

Cześć, mam na imię Monika i jestem fotografem ślubnym. Przy pomocy aparatu zapamiętuję wspomnienia, które tworzysz w dniu ślubu.

Lubię poznawać nowych ludzi. Przekraczać z nimi kreatywne granice i kolekcjonować ich magiczne chwile. Ogromną frajdę sprawia mi towarzystwo osób o pogodnym usposobieniu, które realizują ten dzień po swojemu.

A na zdjęciach uwielbiam treść, dlatego tworzę wciągające historie i pomagam moim parom w tworzeniu swojego wizualnego dziedzictwa.

TWÓJ FOTOGRAF ŚLUBNY 1

Dlaczego zostałam fotografem ślubnym

Jestem fotografem zafascynowanym życiem i napędzanym marzeniami. Studiowałam literaturę i sztukę. A później odnalazłam się w nauczaniu. Fotografię traktowałam jak dobrą zabawę, własny język i obserwację świata. Po kilku latach pracy rzuciłam etat stawiając wszystko na fotografię.

Zabawa aparatem doprowadziła mnie na studia fotograficzne, gdzie nakarmiłam zmysły z każdej fotograficznej dziedziny i jeszcze bardziej umiłowałam dokumentowanie życia. To wtedy zrozumiałam, że zdjęciami przechwytuję kawałek czyjegoś świata. Wzniosłe momenty i te pozornie błahe, a tak ważne dla drugiego człowieka.

Jak fotografuję śluby

Fotografuję na luzie i tylko tak. Jestem jak dodatkowy gość, który przyszedł tam dla ciebie by celebrować wasz dzień. Tylko dodatkowo mam na sobie kilka aparatów. Niczego ci nie narzucam i wszystkim się zachwycam.

Kręci mnie miłość, więc migawkę rozpalam do czerwoności. Nadal zdarza mi się wzruszyć na przysiędze, a rodzinne historie połykam w całości. Kocham rockandrollowe rytmy i imprezowe flow, więc moje łydki zawsze są gotowe na zabawę z tobą.

3 dziwactwa, które czynią mnie lepszym fotografem ślubnym

fotograf ślubny - pierwsz taniec w winiarni nad jeziorem

1.

Lubię wieczorne korki. Migoczące światła aut, świetlne smugi. Zachwycają mnie nieustannie i pozwalają na dialog ze światłem, gdy ty wirujesz na parkiecie.

2.

Uwielbiam obserwować szczyty wieżowców. Załamania światła, odbicia w szkle, mhm… Patrzenie z mniej oczywistej perspektywy wzbogaca moje postrzeganie świata i zdjęcia z twojego ślubu.

plener ślubny warszawa - kreatywne zdjęcia ślubne
TWÓJ FOTOGRAF ŚLUBNY 2

3

Gdy około godziny 17 jestem w pobliżu jakichś biurowców, kieruję się na gigantyczne przejście, które zalewa fala korporacyjnych uniformów. Obserwacja podobnie ubranych ludzi pozwala dostrzegać ich indywidualne cechy. Możesz mieć zatem pewność, że nie jesteście dla mnie kolejną parą w ślubnych strojach.

CZY CHCESZ BYM ZOSTAŁA TWOIM FOTOGRAFEM?