GO BACK
    TO MENU

    Fotograf ślubny Warszawa Folwark Łękuk

    ślub polsko-francuski

    Gosia i Thomas swój pierwszy ślub przeżyli we Francji, jednak na uroczystą oprawę i ceremonię kościelną zaprosili wszystkich do Polski, a dokładnie na Mazury do pięknego Folwarku w Łękuku. Miejsce fantastyczne. Idealne dla spragnionych ciszy i chętnych do obcowania z naturą. Główny cel tego miejsca to relaks gości, dlatego też nie tak łatwo tu o rezerwację miejsca na ślub.

    Ciężko jest organizować ślub w Polsce przebywając we Francji, ale przy pomocy bliskich i zatrudnieniu odpowiednich ludzi, wszystko jest możliwe. Gosia instruowała, a wedding planner i florystka realizowali jej oczekiwania. Miało być ładnie, skromnie, ale nie ubogo. Wyszło idealnie!

    Na szczęście udało nam się spotkać przed Bożym Narodzeniem i porozmawiać o ich oczekiwaniach względem fotografii. Mimo, że mogłyśmy omówić to wszystko przez telefon, nie zastąpiłby on rozmowy przy dobrej kawie. W przyjaznej atmosferze, bez pośpiechu o wiele łatwiej jest poznać drugą osobę i zrozumieć jej oczekiwania, bo jak wiadomo o ślubie rozmawia się nie tylko słowami, są zdjęcia, inspiracje i rozległe opisy przeplatane rodzinnymi anegdotami.

    Dla Gosi i Tomasa najważniejsze w fotografii ślubnej były emocje, ograniczenie do minimum zdjęć pozowanych i przede wszystkim opowieść o nich.

               

    Też możesz takie mieć

    Odezwę się do Ciebie w ciągu 24h

    Leave a Comment

    Your email address will not be published. Required fields marked *

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.