DZIECIĘCA SESJA PORTRETOWA

Z dzieckiem w skateparku

Pierwsze prawdziwie ciepłe promienia słońca i pierwsza sesja dziecięca w tym roku. Dookoła tłumy ludzi na kocach, na spacerach na harcach ze zwierzakami. Wszyscy chwytają słońce. Promienie słońca mają moc sprawczą, wyciągnęły nas z zimowego snu.

Aby uniknąć tłumów i kolejnej sesji wśród romantycznych zieleni z Oliwią wybrałyśmy się na skatepark. Słoneczne przedpołudnie z deską, to zastrzyk energii na dalszą część dnia. Mimo kontuzji Oliwii nie brakowało sił. Przez dobrą godzinę jeździła po terenie skateparku pokonując obecne tam przeszkody. Była również przerwa na regenerację i pogaduchy, ale jak to z dziećmi bywa, nie była ona długa.

Oliwia poza sportem interesuje się także modą, co zresztą można zaobserwować po jej sportowym, ale niebanalnym stroju. Sama komponuje swoją garderobę. Nie zastanawia się, co ma na siebie założyć. Wyciąga z szafy akurat to, na co ma ochotę w danej chwili i jakoś tak wychodzi, że wszystko do siebie pasuje.

Sport i moda to typowe zainteresowania nastolatek, jednak w połączeniu z osobowością Oliwi, nabierają one innego, wyjątkowego charakteru. Zobaczcie, co wspólnie stworzyłyśmy.

sesja-na-rozowej-deskorolcedziecica-sesja-portretowa-Warszawadziecieca-sesja-portretowa-w-parkuskatepark-elkdziecieca-sesja-portretowadziecieca-sesja-portretowa-w-skateparkudzieciecy-portret-fotograf-warszawadziecieca-sesja-portretowa-warszawasesja-dziecieca-na-skateparku-w-elkuskatepark-w-elk-sesja-portretowafotograf-dzieciecy-warszawasesja-dziecieca-warszawadziecieca-sesja-portretowadziecieca-sesja-portretowa-warszawadziecieca-moda-fashion-kidszdjecia-portretowe-w-skateparkudziecieca-moda-warszawarozowa-deskorolka-warszawa

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.